Лідія Іванівна СЛАБИШЕВА

завідуюча відділом листів.
27 листопадаа 2017 Спорт 326  1

Спортсмени «Славії» перемогли в чемпіонаті світу та чемпіонаті України

Протягом 23-25 листопада у Харкові пройшов чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств. У складі збірної України виступили 11 спортсменів СК «Славія», переможці всеукраїнського відбіркового чемпіонату.

Незважаючи на світовий рівень змагань, вихованці Сергія Грімова уже вкотре довели, що можуть  перемагати найіменитіших суперників. Серед сотні нагород, розіграних на чемпіонаті у різних версіях, 17 золотих, срібних та бронзових медалей здобули пологівці. Серед них Данило Кошовий, який посів перше та друге місця, Андрій Чумаченко (два перших), Іван Поліно (перше та друге), Назар Кириченко (два перших та третє), Ілля Кириченко (перше та друге), Андрій Пода (перше), Владислава Гора (друге),  Дар’я Прохватило (перше), Євген Силенко (перше та третє).

26 листопада у Харкові пройшов також Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства, в якому взяли участь ще 19 спортсменів клубу «Славія». Десять з них стали переможцями та призерами змагань. Це – Олексій Петренко, Михайло Закарлюка, Юлія Андрєєва, Ян Чуприна, Гліб Реученко, Іван Кикош, Георгій Орловський, Денис Подпорін, Кирило Прохватило та Матвій Абатуров.

Вітаємо усіх вас з перемогою і бажаємо подальших спортивних успіхів!