“Позивний Зеніт” у Пологах дивилися і сусіди-гуляйпільці (ФОТО)

0
54

До Поліг на показ фільму «Позивний Зеніт» завітали учні з  Гуляйполя.

Марина Іванівна, вчитель, яка привезла учнів, впевнена, що саме сьогодні діти навчаються любити Україну, саме такі документальні фільми як «Позивний Зеніт», режисерів Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської, допомагають оцінити та зрозуміти ціну свободи та незалежності, осягнути подвиг наших захисників.
Учням вдалося побачити  обличчя передової, не лише через екран, а й познайомитися зі справжнім героєм Зеніту – земляком Андрієм Постником. Андрій 8 місяців провів на Зеніті.
Саме він з дружиною представили кінострічку учням, згадуючи бої навколо бази Зеніт та побратимів. 


Під час презентації фільму дітей ознайомили зі зброєю, продемонстрували розбирання автомату та достовірно розповіли про особливості РПГ.
На знак вдячності героям учні підписали та подарували прапор. Яна та Андрій подякували учням і пообіцяли, що прапор завжди буде радувати бійців на передовій, адже нічого так не підтримує, як дитячі щирі побажання.
Андрій та Яна Постники – родина, яка сьогодні разом на передовій. Андрій був мобілізований ще в першу хвилю, потім підписав контракт, а сьогодні він заступник командира 81 окремої аеромобільної бригади. Яна підтримала рішення чоловіка і також підписала контракт з 81 бригадою. 


Зовсім по-іншому дивились учні на наших героїв після показу фільму. Герої живуть поміж нас і саме вони творять майбутнє.
Дирекція навчального закладку подякувала керівництву РЦ «Юність» за можливість перегляду фільму. Показ закінчився смачним чаюванням з піцою.
Перегляд фільму проходив у рамках фестивалю військового патріотичного кіно  «Позивний Зеніт» під патронатом голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля за підтримкою БФ «Фелікса Кусаєва «Фенікс» і ТОВ «Метромсервіс».

Повідомила Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут