Пологівський школяр повернувся з перемогою з престижної виставки-конкурсу

0
15

З 20 до 23 листопада в Києві проходила VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» в рамках щорічного молодіжного форуму Innovation Market китайсько-української наукової виставки технологій та інновацій.

У цьому престижному заході взяв участь учень 10-А класу гімназії «Основа» Павло Борисов (науковий керівник – вчителька фізики І.В.Дадіані) зі своїм інноваційним проектом «Еко- ферма. Виклик сучасності». Свої інноваційні роботи пропонували молоді науковці з усієї України. Павло успішно захистив свій проект і став переможцем в номінації «Екологія та ресурсозбереження». Наш школяр нагороджений дипломом ІІ ступеня Міністерства освіти і науки України, Національної Академії Наук України та Малої Академії Наук України. Та, найголовніше, що його проектом, в якому мова йшла про новий підхід до створення ферми, її оснащення, модернізацію опалення та ін., зацікавились кілька бізнесменів, солідних фірм та представник Міністерства агрополітики. Вони згодні допомогти юному науковцю із впровадженням його ідей в життя. Крім цього, юнака вже запросили до себе на навчання провідні столичні виші, зокрема, КПІ.

І Павло Борисов, і його науковий керівник І.В.Дадіані не збираються зупинятися на  досягнутому, у них ще чимало цікавих ідей та проектів. А найближчим часом збираються подати необхідні документи, щоб отримати патент на свої розробки та взяти участь у конкурсі екопроектів Малої Академії Наук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут