Поліцейські перевірять готовність автотранспорту до зими

12
38

У Запорізькій області стартував місячник «Перевізник-зима».

До 17 грудня на території держави проводиться комплекс заходів, під час яких, поліцейські контролюватимуть підготовку автотранспорту до осінньо-зимового періоду.

Метою заходів є: попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення перевезень та додержання законодавства у зазначеній сфері.

В цей період працівники поліції Запоріжжя та області проводитимуть низку заходів, спрямованих на попередження та виявлення порушень вимог безпеки водіями пасажирськими перевізниками, водіями автобусів під час здійснення нерегулярних перевезень.

Інформує Пологівський відділ поліції.

12 КОМЕНТАРІ

 1. цікаво чи авто самих поліцейських відповідають всим вимогам? маю на увазі НЕ нові, щойно отримані. журналістам варто було би висвітлити стан авто на яких їздять поліцейські, і де ховаються по закутках коли виловлюють КАМАЗи, вибірково тих, хто не проплатив безліміт на порушення. коли по місту рухаються завантажені насінням та зерном вантажний автотранспорт, при тому що всюди на околицях міста встановлено знаки про заборону вїзду

 2. Раніше гаішники перевіряли на відповідність вимогам автошляхи, дорожні комунікації, пішохідні переходи, навіть тротуари! Писали відповідні рапорти, приписи, доповідні, та долучалися до контролю над їх виконанням. Тепер це їм глибоко по..й, бо з цього мзду не отримаєш. А на безпеку дорожня інфраструктура впливає більше передбаченого “на території держави комплексу заходів, під час яких, поліцейські контролюватимуть підготовку автотранспорту до осінньо-зимового періоду” – кому треба їздити той їздитеме, але гаманець схудне бо у перевіряючого потовща.

 3. Підтримую ЗП.
  Ще прошу журналістів перевірити всі комп’ютери на виявлення користування піратськими програмами та операційними системами типа Віндовс різних версій.

 4. Ребята, ну что вы такие сердитые? Это же вам не бывшая советская милиция, а наша родная, обновлённая, рождённая революцией полиция.

  • Ага, у нас даже завхоз в МВД подпольный миллиардер – все на тещу записал, а дворнички в МВД (ну там помощницы, замы, глашатаи) – все как одна миллионерши, потому что переаттестованы неоднократно, и реформированы разными способами…

  • Валоде…А что или кто мешает?Кому задания раздаете?Или лишь бы что-нибудь…

   • Валентині…Пологівські грузинки в поліцію не спішать – предпочитають комерцію. Згуладзе-Деконоїдзе оставалися, та тільки на міністерську должность. Там армян. Недореформа і закнутий круг?

 5. Валоде…А что происходит с Саакашвили???Проясните ситуэйшен…раз все о грузинках знаете…

  • Валентині…Саакашвілі вам цікавий як брутальний кавказький мужчина??? Нічого не скажу – не цікавлюсь, красиві грузинки то інше…але думаю що він мужик, а не шаколадний 3,14……, час покаже…

   • Валоде…Да уж…???Вот это поворот???…Откуда такие выводы?Создается впечатление,что новости в стране будут еще новее???Очевидность-мужик.Проясню…меня Саакашвили интересует как политик,грузинский президент,который надо признать …привел вместе с Бендукидзе! Грузию к процветанию…поправьте,если ошибаюсь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут