23 листопадаа 2017 Місто 88  1 

Погашення боргів – результат спільної роботи


За результатами проведеної роботи із стягнення заборгованості по єдиному соціальному внеску за січень-жовтень 2017 року боржникам направлено 365 вимог про сплату недоїмки на суму 5769,0 тис.грн.

Завдяки цьому зменшено загальну суму боргу по ЄСВ по 194 боржниках на загальну суму 1466,00 тис.гривень. У тому числі, у жовтні 2017 року погашено борг по 43 боржниках на загальну суму 328,0 тис.грн. Про це повідомила начальник Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Алла Горбатюк.

За вказаний період до органів ДВС для примусового стягнення боргу передано на виконання 293 вимоги по юридичних та фізичних особах-боржниках на суму 2684,00 тис.грн., таким чином забезпечено погашення боргу в сумі 597 тис.грн. по 104 боржниках.

З метою недопущення виникнення заборгованості та забезпечення стабільного надходження коштів до бюджету, Пологівська ОДПІ нагадує платникам – юридичним та фізичним особам про необхідність повної та своєчасної сплати єдиного соціального внеску.


  1. Гоги сказав:

    Он Роман Михайлович Насіров — українский політичний діяч, народний депутат України VIII скликання, голова ДФС України, голова Європейської організації податкових адміністрацій, президент Федерації дзюдо України тільки застави сплатив 100 мільйонів гривень …налом, тепер гуляє собі з чистою совістю, беріть приклад особи-боржники, не скупіться! 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.