Наші у Львові!

0
17

Подорожувати завжди приємно і цікаво. Дізнаєшся щось нове, небачене раніше. На тому тижні учні Інженерненської  ЗОШ  I-III ст. відвідали стародавнє місто Львів. Екскурсію організували керівник історико-краєзнавчого гуртка Єфремов Ю.І. та завуч з виховної роботи Федорчук Т.Ю.

Діти і вчителі відвідали історичні місця Львова, ознайомилися з його культурою, побачили на власні очі одне з історичних місць Європи, насолодились милозвучністю української мови львів’ян. У повітрі витав запах львівських кав’ярень. Здається, що у місті Лева кожен будинок, квартал, провулок дихають історією. Вони зберігають пам’ять про те, що відбулося багато століть тому. Це і створює неповторний шарм, яким зачаровуються туристи, тільки-но ступивши на львівську землю. Зачарували своєю неповторністю такі місця, як: площа Ринок, Міська ратуша, Львівський  національний академічний театр опери і балету ім. Соломії  Крушельницької, Італійський дворик, Вірменський квартал, але найбільше полонило наші серця і шлунки Львівська майстерня шоколаду. Шоколад білий, молочний, з горішками і марципаном, у плитках та топлений, торти та тістечка. Одним словом, СМАКОТА!!!

Екскурсія збагатила знання учнів, наділила новими враженнями та надала заряд позитивної енергії. Такі екскурсії стали традицією у нашій школі. Це вже друга поїздка школярів історичними місцями України. Хочеться, щоб діти більше знали свою Батьківщину та подорожували її просторами!

Голова учнівського комітету, випускниця 11 класу КУ «Інженерненська ЗОШ» Крамаренко Тетяна.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут