“Ми не палимо і вам не радимо!”, або як юні журналісти закликали пологівців кидати палити (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
62

Сьогодні у Пологах відбувся соціальний фотофлешмоб “Ми не палимо і вам не радимо!”. Провели його вихованці гуртка “Основи журналістики” Будинку дитячої та юнацької творчості, учні Пологівської ЗОШ №4.

Юні журналісти провели сьогоднішній день цікаво. Щоб не нудьгувати вдома під час канікул, вони вирішили присвятити свій час корисній справі. “Озброївшись” чудовим настроєм, яскравими плакатами, цукерками і смайликами, вирушили на вуличну акцію, під час якої закликали пологівців кинути згубну звичку – тютюнопаління. Курців закликали обміняти цигарку на цукерку. Бажаючих кинути цигарку виявилося, на жаль, не багато. Це свідчить про те, що людям насправді нелегко відмовитися від цигарок.

Але порадувало те, що на своєму шляху діти зустріли дуже багато людей, які відверто зізналися, що не палять, і підтримали фотофлешмоб, сфотографувалися з табличками “Я не палю і вам не раджу!” “Кидай палити! Збережи здоров’я!”. Також надзвичайно приємно, що до цієї акції долучилися вчителі, спортсмени, представники влади. Вони разом з дітьми подали чудовий приклад для наслідування.

Детальніше про акцію і про те, які відкриття для себе зробили юні журналісти, читайте у свіжому випуску “Пологівських вістей” .

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут