Корисно та весело: як дівчатка з мамами у «Сонечку» стретчингом займалися

0
5

Спорт – запорука здорового та щасливого життя. Зараз, на щастя, існує безліч різновидів фізичної активності, і кожен для себе може обрати найоптимальніший вид діяльності. А ще краще – спробувати себе у різних видах спорту.

Як відомо, міцний фундамент здоров’я та корисних звичок закладається з самого малечку. Тому, щоб діти могли для себе визначити, що їм подобається, до чого є хист, щодня з ними у садочку займаються педагоги і розвивають їхні таланти та вподобання.

Так було і цього разу. Інструктор з фізкультури дитячого садка «Сонечко» Альона Сергіївна Овчарова вирішила познайомити дівчаток та їхніх матусь з чудовою, здоров’язбережувальною технікою стретчингу на тематичному майстер-класі. Дізнатися, чим корисний цей вид діяльності завітали й педагоги цього дошкільного закладу та колеги з інших дитячих садків міста.

Маленькі леді продемонстрували неабиякі вміння у стретчингу та пообіцяли з мамами вдома також виконувати вправи, що опанували на майстер-класі.

Довідка:

Стретчинг, або ж іншими словами – це розтягування. За його  допомогою розвивають гнучкість, пластичність, опорно-руховий апарат. Вправи стретчингу розвивають творчі та креативні здібності дошкільнят, створюють позитивний настрій.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут