Кому потрібен парк залізничників?

4
17

В першу чергу, мабуть, жителям нашого маленького чудового містечка. Пологівці давно облюбували цей парк. Хоча, як давно? Після того, як тут навели лад небайдужі люди, активісти-ентузіасти.

Кілька років тому парк залізничників розцвів, ожив, оновився. В першу чергу руки доклали до цього віруючі «Міжнародного центру Євангелія». Фінансову підтримку надали пологівські підприємці та меценати, зокрема, Олександр Кононенко.

Цю місцевість часто обирають для різних фотосесій, саме сюди люблять приїжджати молодята у день свого весілля. Краса природи та гарно розмальовані стіни будівель у парку приваблюють людей. Ось тільки останнім часом парк знову «зів’яв», і це пов’язано не з похмурим листопадом. Парк потихеньку почав заростати, а жителі міста замість того, щоб підтримувати чистоту і порядок, тут тільки шкодять: портрет Тараса Шевченка на стіні пошкодили непристойними написами, біля лавочок залишають сміття, найенергійніші відвідувачі паркової зони вибивають пеньки, якими викладені стежки, а потім ці пеньки взагалі зникають у невідомому напрямку, можливо, хтось забирає на дрова.

Подібні фотографії періодично до редакції надсилають наші читачі, які обурюються тим, що дехто з пологівців так зухвало ставиться до улюбленого парку, а також скаржаться, що місцева влада не підтримує його в чистоті. Як розповів Юрій Коноваленко, міський голова, парк не є власністю міста.

– Він є державною власністю і знаходиться на балансі «Придніпровської залізниці». Ми хотіли забрати територію на баланс міста, так само, як і водопровід, але отримали відмову. Є надія, що ситуація зміниться, – зазначив Юрій Анатолійович.

Але коли це станеться, він не знає. Натомість стверджує, що комунальники вивозять сміття з території парку. Але господарювати на повну тут місто не може, принаймні, поки що. Одна надія на добросовісність людей та їхнє завзяття. Повесні потрібно знову виходити на суботник, інакше втратимо наш красивий парк залізничників.

 

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. То віруючим «Міжнародного центру Євангелія» є сенс в першу чергу звернутися за допомогою в благоустрої красивого парку залізничників до власника зазначених територій – національного транспортного гіганту ПАТ «Укрзалізниця» , також до підприємців та меценатів, зокрема, Олександра Кононенко. А тоді вже й до жителів маленького чудового містечка які так зухвало ставляться до чужої власності – улюбленого парку! А місцевій владі не варто вивозячи з парку не своє, передчасно опосередковано зазіхати на святе для всього демократичного світу – приватну власність!

    • А якщо це чуже ,як сказав Гоги , то нехай власник тримае парк в порядку.А то i сам не гам i другому не дам.

      • Це вже право власника в рамках закону робити зі своєю власністю що йому заманеться, а секти які маскуючись під релігійні об’єднання на хвилі вдаваної доброчинності по благоустрою парку залізничників, завжди піарилися та робили собі саморекламу з метою залучення нових адептів, рівнозначно як і вказані “меценати” напередодні програних виборчих перегонів, піарилися на особисті широкі можливості, а на залучені з в той час керованого підприємства яке не мало ніякого відношеня до приватного підприємництва…

  2. Читаю и оф…….ю! Один стрелочник, другие больные советчики, а корень зла на месте.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут