Коли мама – чарівниця (ФОТО)

0
22
У родині Олі вже свято!

Супермама. Ви знаєте таких? Я точно знаю і постійно спостерігаю за тим, як пологівчанка перетворює дитинство своїх маленьких принцес на казку.

Олю Семенюк, а тепер уже Сурело, я знаю ще зі студентських років. Вона вчилася також на факультеті журналістики у ЗНУ, вступила туди на рік раніше за мене. Жили в гуртожитку, там і познайомилися. Я з Поліг, Оля з Чубарівки (нині Федорівка) – землячки, це ще більше об’єднувало. Закінчили університет, але зв’язок, завдяки соціальним мережам, не втратили. Оля залишилася жити і працювати у Запоріжжі. Там зустріла своє кохання – чоловіка Віталія.

У щасливому шлюбі народилися у них дві маленькі красуньки-принцеси, мамина і татова радість, два сонечка – Вікуся і Настуся. Для них батьки стараються зробити усе можливе й неможливе. Тато Віталій працює, заробляє кошти, щоб його коханим дівчаткам всього вистачало. А мама весь свій час приділяє дітям, перетворює їхнє дитинство на казку. Як сама Оля каже: «Ми з дівчатами шедевруємо, поки є можливість».

Молода матуся полюбляє випікати різні смаколики і робити донечкам креативні зачіски,

а ще – облаштовувати і прикрашати свій сад. Ось що Оля розповідає про своїх дівчаток і улюблені заняття:

– Мою старшеньку звать Вікуся. Вона в мене – маленький геній. В 3 роки і 4 місяці Віка вже читала по складах, знала більше 30 англійських слів і цитувала велетенські віршовані твори Корнія Чуковського. Зараз вона – учениця 1 класу, обожнює малювати і сама зголосилася відвідувати усі можливі гуртки в школі.

Молодшеньку мою доцьку звать Настюша. Вона мені подарована Богом, бо народилася на Пасху, в мій улюблений місяць року (квітень). Настя – образ ідеальної дитини. Дуже спокійна, слухняна і самостійна. Після трьох років почала розмірковувати, як доросла, тому може дати відповідь навіть на найпровокаційніше питання, як от: «Ти поділишся з Вікусею останньою цукеркою?» Вона скаже приблизно ось що: «Так у неї зуби будуть боліть» чи «Так Віка такі не любить»… Настя не проявляла любов до літератури, як старша сестра, проте активно заявляла про свої вподобання щодо гарного одягу і модних дрібничок. Вона – маленька модниця. Усі ляльки в нас із зачісками, а ведмеді, зайці та інші іграшки – з макіяжем і бантиками, навіть машинка.

Ми з доцьками полюбляємо випікати. Я печу їм реально мало не щодня: кекси, піцу, торти, пиріжки, рогалики, пряники і все, все, все, що лізе в голову. Вони завжди поруч, возяться з тістом, прикрашають прянички і, звичайно, потім все це із задоволенням дегустують.

 

Також у родині нашої землячки яскраво святкують усі дні народження. Готуються до усього заздалегідь, аби створити казкову атмосферу і подарувати донечкам феєричні емоції та незабутні враження. Чого варті тематичні вечірки у піратському стилі та день народження Принцеси? Усі гості, навіть дідусі з бабусями, перевтілювалися у піратів і самі наче поверталися в дитинство.

Завдяки татові й мамі у дівчаток є навіть своя хатинка. Пам’ятаєте, як в дитинстві мріяли про власний куточок? Ну, ми будували собі халабуди, потихеньку, непомітно перетягували туди посуд, ковдри, доки батьки або бабусі не помічали це… А у маленьких Вікусі і Настусі все по-іншому. Оля з Віталиком зі старого паркану побудували для старшенької донечки власну хатинку, прикрасили її, пофарбували. То маленький рай тепер для обох дівчаток, їхнє королівство!

До Нового року ще трішки більше місяця, а в оселі молодої родини вже відчувається свято. То дівчатка разом з мамою прикрашають будинок, впускають в дім свято. Це вже родинна традиція. Ще вони щовечора читають казки, а нині відкрили сезон новорічних мультиків. Ось так заряджаються святковим позитивом.

Скажіть, ну, хіба не казка? Дай, Бог, кожній дитині жити в такій казці і відчувати безмежну любов своїх батьків. Позитивного усім настрою, ідилії, миру, затишку в оселях, тепла і любові – у серцях! А таким матусям-чарівницям, як Оля, – натхнення на щоденні задуми і дива.

ФОТО з архіву Олі Сурело (Семенюк).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут