«Дніпрокераміка» відсвяткувала своє 24-річчя з пенсіонерами підприємства (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
23

У теплому, майже сімейному колі, 28 листопада актова зала заводу «Дніпрокераміка» зібрала тих людей, які 24 роки тому прийшли влаштовуватися на новостворене підприємство. Вони були першопрохідцями, на їхню долю випало чимало негараздів, але спільними зусиллями їм вдалося пережити складні часи та вивести підприємство на лідируючі позиції у всьому світі.

Молоді духом чоловіки і жінки цього вечора згадували свої робочі будні, веселі свята з колегами та насолоджувалися виступами сучасних артистів.

Вразив усіх присутніх фільм про «Дніпрокераміку». Пенсіонери підприємства із захопленням його дивилися, адже там вони молоді і завзяті працюють у поті чола, грають у КВК, складають жартівливі частівки про свою роботу. Під час перегляду ніхто не приховував своїх емоцій, у декого на очах навіть  сльози бриніли.

Це був феєричний вечір – вечір ностальгії та справжнього свята. Андрій Іванович Чеберко, генеральний директор «Дніпрокераміки», привітав усіх присутніх з днем народження заводу, розповів про те, чим сьогодні живе підприємство, які має плани на майбутнє. Він наголосив й на тому, що двері заводу завжди відкриті для пенсіонерів підприємства, адже це їхній другий дім, де їм завжди раді та чекають.

Жоден з гостей цього вечора не залишився без уваги та подарунків від заводу і профспілкового комітету. Пенсіонери підприємства вдячні за організацію та проведення свята голові профспілкового комітету «Дніпрокераміки» Світлані Вікторівні Пустовойтенко.

З днем народження, «Днірокераміка»!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут