Честь та хвала хліборобам Пологівського краю

2
46

Щороку у третю неділю листопада в Україні вшановують працю сільських трударів, аграріїв. Саме восени, коли всі польові роботи завершені, а урожаї зібрані, селяни відзначають професійне свято.

З цієї нагоди пологівських хліборобів завжди вітають керівники району, вручають їм заслужені нагороди, грамоти, премії та подарунки. Святкові концерти влаштовують у кожному селі, так повелося з давніх часів. Сьогодні ж урочистості відбулися у залі засідань районної ради, де працівників агрофірм, фермерських  господарств привітали голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, начальник управління агропромислового розвитку Анатолій Діхтяр.

Кращим з кращих вручили грамоти та цінні подарунки, але найприємнішим подарунком для всіх стала концертна програма. Наші артисти постаралися, щоб винуватці свята на годинку відволіклися від повсякденних справ та шаленого робочого ритму і просто відпочили.

Зазначимо, що цього року  пологівські аграрії зустрічають своє професійне свято з високими здобутками. Пологівський район отримав найбільший вал зерна за всю історію, за валовим збором ми займаємо друге місце в області. Найбільшу врожайність отримали у ТОВ «АГРО КОМ 1990», ТОВ «АФ «Батьківщина», ТДВ «Любокут», ПП «АФ імені Шевченка». У цьому році пологівські хлібороби зібрали 60621 тонну зерна соняшнику при середній врожайності 21,7 ц/га. Це найвищий показник в області. Найвища врожайність у ТОВ «АГРО КОМ 1990», ТОВ «АФ «Батьківщина», ТОВ «Агродар».

Так уже ведеться, що на селі люди частіше працюють, аніж святкують. Їхня  щоденна праця важка і потрібна, а тому її важливо поважати та шанувати. Що ми і робимо! Вітаємо всіх працівників сільського господарства і бажаємо щедрих урожаїв та світлого майбутнього.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Раніше в селі говорили – на одного раба три прораба! Те саме й зараз – майже кожному трудівнику почьотну бамагу, рідше китайський шипотреб, вручає інший начальник! Та й представників активу з адміністраці, з ради, та артістів в залі більше чим трударів! В робочий час… А насчьот “хліборобів” в заголовку, то правильно було б – хліборобів, та олійноробів! Адже крім зенових, та соняшнику нічого не виробляється… А свято ж –
    День працівників сільського господарства! Де свинарі, вівчарі, садівники, доярки, птахівники, городники? Нема… При тому що нинішня чергова влада проголосила приорітетним для України сільськогосподарське виробництво! А й не нужні такі професії взагалі! Бо так буде легше землю скупить, як закон приймуть – от тоді село вимре зовсім…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут