У “АГРО КОМ 1990” відсвяткували професійне свято із зіркою

0
8

Яскраво і по-родинному тепло пройшло святкування Дня працівників сільського господарства у ТОВ «АГРО КОМ 1990», яке відбулося 16 листопада.

Ведучі свята А. Павлусевич та Д. Муравйова щиро запросили всіх присутніх на осінній ярмарок. Здавалося, що Осінь-чарівниця принесла сюди всі свої дари – було що продавати і що купувати! Цей диво – ярмарок та цікаву вітальну програму землякам підготували педагогічний та учнівський колективи Костянтинівської ЗОШ.

А ще на нашому ярмарку дзвеніли чарівні голоси учасниць вокальної групи «Криниченька». За ініціативи директора ТОВ «АГРО КОМ 1990»  В.В.Бандурова працювала виїзна торгівля. Урочиста частина свята розпочалася хвилиною пам’яті про В.Л.Бандурова, який все своє життя віддав рідній землі і людям праці. Багато з них уже пішли на вічний спокій. І на світлу пам’ять про земляків пролунала пісня у виконанні дуету у складі Н. Дмитренко та К. Тріщук.

Директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурову В.В. вручили запашний коровай. Він звернувся зі щирими словами привітань до працівників, ветеранів праці, до всіх земляків і побажав міцного здоров’я, миру, злагоди і достатку.

Учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу щиро дякують Віктору Володимировичу за постійну підтримку, за його велику повагу і за увагу: як би не вистачало йому вільного часу, але завжди НАШ директор знайде його і обов’язково побуває на концерті. До слів привітань приєдналася  сільський голова Н.М.Дмитренко, яка також підтримує культуру на селі і сама є гідним прикладом – вона активна учасниця нашої художньої самодіяльності та ініціатор ось таких гарних свят. Від імені педагогічного та учнівського колективів з Днем працівників сільського господарства щиросердно привітала земляків  директор Костянтинівської ЗОШ І.М.Лемешко. Дякуємо дирекції, педагогічному колективу та учням школи за  величезну роботу з підготовки та проведення осіннього ярмарку, а також за цікаве музичне привітання, бо дітки – завжди родзинки будь- якого нашого свята.

Голова профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Н.В. Гончар приєдналася до слів привітань і запевнила, що завжди і директор, і профспілковий комітет будуть робити все для того, щоб агрокомівці жили у злагоді й достатку. Усім землякам директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В.Бандуров подарував приємний сюрприз – виступ молодого українського співака Романа Скорпіона, який просто зачарував своїм голосом, тому довго глядачі своїми оплесками не відпускали співака.

Ми вдячні Віктору Володимировичу за такий приємний музичний подарунок.

Свято пройшло у теплій невимушеній обстановці. Ми гордимося нашим рідним агрокомівським краєм, його людьми – справжніми господарями села. А ще ми з радістю говоримо:

Спасибі, осене, за всі твої дари,

За барви і  красу твою багату,

А ще спасибі, що кожен рік

Даруєш нам таке прекрасне професійне свято!

 

К. Тріщук, завідуюча Костянтинівським сільським клубом.

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут