Благодійний телемарафон – добра нагода допомогти захисникам України

0
18

За ініціативи консультативної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля стартував третій благодійний телемарафон до Дня Збройних Сил України. Минулого року до нього долучилися майже 800 підприємств, установ та організацій, які зібрали понад 1 млн. гривень.

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують дорогого лікування або потрапили до скрути. Також не забудуть про воїнів добровольчих батальйонів.

Важливо, щоб керівники районів, міст та громад областівідповідально поставилися до цієї громадської ініціативи. Адже всі зібрані кошти залишаються на місцях, йдуть виключно на потреби земляків. Гроші можна збирати для конкретного бійця, Вашого знайомого чи сусіда, і вони потраплять лише до нього.

Розподіляти фінанси буде Спостережна рада. До неї увійшли лідери ветеранських організацій, зокрема, Олег Коломоєць, Олексій Сквордяков, Олександр Таран, батько загиблого героя-артилериста Микола Говоруха. Всі рішення приймають тільки  консенсусом.Звіти можна прочитати на сторінці марафону у Фейсбуці та на офіційному веб-порталі облдержадміністрації.

Одержувачем коштів ветерани обрали громадську організацію «Центр «Побратим» із м. Мелітополь. З початку 2015 року волонтери надають соціальну, психологічну та юридичну допомогу солдатам, що повертаються додому. Керівник центру Світлана Алексєєва створила потужну команду однодумців, підкорила увагою та турботою понад 500 суворих чоловіків-АТО-вців Мелітопольщини та сусідних районів.

Організатори сподіваються, що завдяки благодійному марафону запоріжці згадають, що війна не завершилася, а поруч з нами живуть люди, які вчора захищали мирне небо над Запорізьким краєм, а нині потребують нашої допомоги.

Допомогти нашим захисникам можна вже зараз:

  1. Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»
  2. Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»
  3. Код ЄДРПОУ 40111109
  4. МФО – 313957
  5. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут