Запрошення на фестиваль-конкурс “Злет натхнення”

1
28

1 листопада о 12:00 годині в приміщенні РЦ «Юність» м.Пологи  відбудеться районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості імені Ольги Бойко «Злет натхнення».

Цього року фестиваль-конкурс проводиться в шістнадцятий раз. Завданнями заходу є виявлення та розкриття талантів нових виконавців. До участі запрошуються виконавці у віці від 14 років.

Конкурсна програма проводиться у номінаціях: «сучасна популярна пісня» «авторська пісня», «народна пісня», «поетичне слово» (авторське читання), «художнє читання». Виступ одного учасника – до 5 хвилин. Учасниками можуть бути: солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі, окремі виконавці та ансамблі читці – від 14 років. Заявки на участь у фестивалі-конкурсі необхідно подати до Пологівського районного організаційно-методичного центру до 27.10.2017.

Довідки за телефонами: Пологівський РОМЦ -2-39-98 , електронною адресою : [email protected] Запрошуємо глядачів підтримати пологівських виконавців!

Довідково: Ольга Бойко – культпрацівник, пологівська авторка та виконавиця вокальних та поетичних творів, акомпаніатор, організатор творчих заходів, переможниця конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів.

Інформує: директор КУ «Пологівський РОМЦ» Світлана Колісник.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут