За спиляні дерева доведеться відповідати

1
100

Позавчора, попередньо між Пологівським та Більмацьким районами, було виявлено факт незаконної вирубки дерев у лісопосадці.

Туди оперативно виїхали працівники правоохоронних органів нашого та сусіднього районів.  На місці злочину вилучено два транспортних засоби, сокири й пилки. За приблизними підрахунками, завдано збитків на суму близько 2 млн. грн. На даний час відомо, що розслідують цю справу та  встановлюють особи правопорушників  працівники Більмацького райвідділу поліції, оскільки, як з’ясувалося, злочин скоєно на території саме  їхнього району. Тим же особам, які зважились на такий протиправний вчинок, загрожує серйозне покарання аж до позбавлення волі.

Вл.інф.

1 коментар

  1. Зазвичай така діяльність кришується впливовими людьми, а лісоруби валять дерева роками. Щось тут не те – може збій пішов через те що дрова заготовляли саме на межі районів… В будь-якому випадку, в майбутньому кришувальникам потрібно попередньо планувати заготовки альтернативних видів палива на суміжних територіях, а ще краще заздалегідь чітко визначити ареал впливу…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут