З 1 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ НЕМОЖЛИВО БУДЕ ВСТУПИТИ В СПАДЩИНУ АБО СКЛАСТИ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ

3
80

Українці повинні бути готові до того, що з 1 листопада поточного року фактично вони не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору Дарування. Пише crisis.in.ua  

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України №231 суб’єкти оціночної діяльності більше не мають права визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна.

А в Порядку вчинення нотаріальних дій №296 / 5, затвердженому Наказом Міністерства юстиції України, чітко прописано, що нотаріуси не можуть засвідчити угоду за договором Дарування або вступу в спадщину.

Простому народу до сих пір не зрозуміло, чому нововведення не скасували, адже по суті, жодна людина тепер не зможе оформити договір дарування і єдиний вихід – це купівля рухомого або нерухомого майна. Те ж саме зі вступом в законну спадщину після смерті близького родича, виходить, що майно відійде в «руки» державі.

Тепер кожен, хто прийде до оцінювача майна буде посланий на всі чотири сторони, так як суб’єкти оціночної діяльності не мають права виконувати свої прямі обов’язки по відношенню до договорів Дарування і вступу в спадщину. Потім, українці будуть йти на платні консультації до нотаріусів, звідки благополучно вийдуть без будь-яких підписаних паперів.

До тих пір, поки закон про діяльність суб’єктів оцінки майна буде існувати в даному виді, жодному українцеві не вдасться вступити у спадок і отримати рухоме або нерухоме майно, що належить йому за попередніми законами. Будемо сподіватися, що в КМУ все-таки одумаються до першого листопада і переглянуть даний законопроект.

3 КОМЕНТАРІ

    • Эта информация не действительна. Сейчас всё так как и было раньше. Наследство принимается до полугода с момента смерти наследодателя путём подачи заявления нотариусу. Никакие оценки на этом этапе не нужны.Они нужны только тогда, когда наследует посторонний человек и уже после подачи заявления о принятии наследства.

  1. нічого дивного, адже сайт-джерело даної інформації це сайт де вказано більшість нісенітниці, для роздратування людей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут