Ярмарок у ЗОШ № 4 був багатим на кулінарні шедеври

0
74

Традиційним стало проведення в  КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4» напередодні Дня Захисника Покровського ярмарку. Скільки смакойликів, пирогів, фруктів,печива та солодощів, виготовлених власноруч можна було спостерігати на другому поверсі.

Діти разом з батьками здивували всіх своїми неперевершеними кулінарними шедеврами. Відкриттям цьогорічного ярмарку стала смачна та апетитна печена картопля з салом в фользі від учнів 9-А класу .

Всього зібрано більше 3000грн.. кошти від благодійного ярмарку  за рішенням ради учнівського самоврядування підуть на необхідне для наший бійців, які знаходяться в АТО та частина для наших солдат строкової служби.

Найактивнішими були учні 4-В,4-Б,9-А,6-А класів

13 жовтня представники учнівського самоврядування передали дарунки (необхідні речі) волонтеру Сопільняку В.Д. для передачі воїнам в АТО та військовим, які проходять строкову службу на залізниці.

Діти зустріли хлопців оплесками та  привітали військовим з Днем Захисника України, побажали здоров’я. А щоб нагадати про затишну домівку подарували смаколики та корисні подарунки.

Рада учнівського самоврядування КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут