Як учні Пологівського НВК позбавлялися від поганих звичок (ФОТО +ВІДЕО)

0
52

Спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися. Адже для того, щоб зрозуміти зміст, який автор прагне донести до читача, треба читати вдумливо, уважно, підключати свій власний досвід, вміти аналізувати інформацію. І якщо читачеві це вдається, то перед ним розкривається цілий світ цікавих подій, глибоких душевних переживань, інтелектуальних відкриттів.

Сьогодні книга дещо втрачає свої позиції у порівнянні з іншими високотехнологічними засобами комунікації. Але, на мою думку, в цьому немає нічого поганого. Електронні книжки, які можна знайти в Інтернеті, значно полегшують і прискорюють доступ до потрібної інформації. А прихильників читання традиційних книжок завжди буде багато, адже спілкування з друкованою книгою викликає особливе відчуття, ніби спілкуєшся з живою людиною.

Та все ж таки книга – невід’ємна частина людської культури, справжнє джерело різноманітних знань. І лише від людей залежить, чи використовуватимуть вони їх на благо собі та оточуючим, чи навпаки.

Вже четвертий рік поспіль проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, де майстри своєї роботи діляться корисними справами, вигадують щось цікаве, створюють все нові і нові методи залучення молоді до бібліотеки. Так, і в Пологівському НВК цей місяць не минув даремно. Місячник під гаслом «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя» пройшов жваво, активно та корисно.

Щоб залучити дітей до бібліотеки та читання, інколи доводиться йти на хитрощі. Дітям було запропоновано позбутися своїх поганих звичок. Вони їх обміняли. Діти на папері писали свою погану звичку і кидали її до вази, натомість отримували цукерку. Поласувати солоденьким виявилося чимало охочих.

Під час проведення місячника діти не тільки ознайомилися з літературою про здоровий спосіб життя, але й активно долучилися до її популяризації. Сподобався дітям і буктрейлер казочки на вірш Дмитра Павличка “Соняшник”.  Це вкотре довело, що бібліотека – місце, де не тільки зберігаються книги, а й місце, до можна весело провести час.

Віталіна Колесник,

бібліотекар КУ «Пологівський НВК».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут