Як пологівський волонтер побував у «космосі» і кому він дякує? ФОТОРЕПОРТАЖ

0
16

Нещодавно відзначали День захисника України. Звичайно, саме до цього свята волонтерам Пологівщини хотілося зібрати найприємніші подарунки для наших захисників, які виборюють мир на сході України, а пологівці їм активно в цьому допомагали.

Вдалося зібрати чимало гостинців, різних смаколиків, потрібних речей, дитячих поробок, листівок і малюнків, які волонтери 14 жовтня доставили в зону АТО. За допомогу бійцям АТО керівник ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадим Сопільняк і від свого імені, і від захисників щиро дякує адміністраціям та учням гімназії «Основа», Пологівської ЗОШ №4, запорізької школи, вихованцям дитячого садочка «Сонечко», дітям з міста Харкова, жителям села Вербового, родині Бондаренків, Тамарі Клименко, Дмитру Коліснику, Анатолію Пономаренку, Валерію Липському, Ірині Гур’євій, Інні Копил та іншим помічникам, які завжди підтримують бійців у зоні АТО.

Волонтер поділився у соціальних мережах фотозвітом, а також розповів нам про відчуття від поїздки «на передок» саме в День захисника України. Звідти він повернувся не з пустими руками і неабиякими емоціями. Отримав від командування військової частини, якій постійно допомагає, грамоту, а відчуття в нього, ніби мільйон виграв.

– У дитинстві я мріяв стати космонавтом і побувати в космосі. Так от, коли Юлія Матвієнко вручила мені грамоту від командування своєї частини, я відчув себе ніби, дійсно, у космосі. Моя мрія збулася! Отримати нагороду від таких героїв – це емоції, яких не передати словами, – відверто розповів Вадим.

 

А Юлія Матвієнко того дня у Фейсбуці поділилася своїми враженнями від святкування:

«В мене найкрутіше свято сьогодні. По-перше, побачила Вадика, який вже давно став своїм, та змогла передати вдячність командування нашої частини за постійну допомогу волонтерам Пологівщини. Ну, а по-друге, отримали купу подарунків, малюнків від дітей, які гріють душу у будь-яку зливу та підтримують завжди у складні часи. В нас на базі вони розвішані, як іконостас, і кожний дуже цінний. Ми пам’ятаємо, навіщо і заради кого все це. Дякуємо маленьким та великим патріотам. Дякуємо всім, хто допомагає Вадику до нас приїжджати. Обіймаю, тільки разом ми сила!».

Нагадаємо, нещодавно відбулася національна прем’єра документального фільму «Невидимий батальйон». Однією з героїнь фільму стала наша землячка, запорізька снайперша Юлія Матвієнко.
Фільм розповідає про шість жінок, які пішли на війну. Їм постійно потрібно доводити, що вони також можуть служити нарівні з чоловіками. Троє з героїнь ще продовжують захищати нашу країну, серед них і Юля. У фільмі йдеться не тільки про жінок на війні, але і про проблему адаптації після повернення до мирного життя. Обов’язково перегляньте цей фільм.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут