«Врятуйте нашу сім’ю” або «поміняйте» жінку: пологівчанка Софія Фещенко розповіла про участь в телешоу «Міняю жінку».

0
56

Зазирнути за куліси програми було цікаво багатьом пологівцям, але до виходу програми в ефір нічого розповідати подружжя не могло, за умовами договору з телеканалом. А вже після того, як передачу показали по телевізору, Софія погодилася поділитися враженнями про участь у проекті.

Софія та Юрій Фещенки в одну мить стали «зірками», мабуть, вже тоді, як до Поліг вперше приїхав автомобіль телеканалу “1+1” з логотипом програми “Міняю жінку”. Це було рік тому. З тим бусиком не фотографувалися хіба що ліниві. Пологівці ловили знімальну групу біля лікарні, ресторану «Корона», «Джунглів» і скрізь, де зупинявся «зірковий» транспорт. Ще б пак!  Для нашого маленького містечка зйомки такого відомого шоу неабияка подія.

– Знайомі з нетерпінням чекали, коли нас покажуть по телевізору, багато хто дзвонив, випитував, як проходили зйомки, чи все те правда, що показують по телевізору… Хто підбадьорював, хвалив, хто, навпаки, критикував, мовляв, навіщо виносити сміття з хати. Чимало було негативних коментарів в інтернеті, – розповіла Софія. – Скільки людей, стільки й думок, тому ми з чоловіком не звертали уваги на образливі слова. Про участь в проекті не жалкуємо, ця пригода стала для нас тією соломинкою, за яку ми схопилися, щоб зберегти шлюб. Хоча, особисто я ні в якому шоу брати участь не збиралася, але потім вирішила: чом би й ні. Так само і Юра міняти жінку не збирався, хотів взяти участь у іншій програмі, а саме «Врятуйте нашу сім’ю”, тому коли зателефонували з проекту «Міняю жінку», сказав мені: «Я просив «врятуйте мою сім’ю, а не добийте!”. Посміялись разом  і вирішили погодитися на таку авантюру. Нас “поміняли” з жителями Одеси – манікюрщиком Женею та модним фотографом Вікою.

Про те, що Юрія показали, як лінивого і безініціативного любителя полежати на дивані та подивитися «ящик», Софія говорить так:

– Йому зробили такий образ, щоб передача була пікантнішою, щоб викликати у глядача певні емоції. А насправді незадовго до зйомок Юра тільки повернувся із заробітків. Постійної роботи в Пологах у нього немає, але це не значить, що він не заробляє взагалі. Зараз він працює в Запоріжжі у будівельній бригаді. Окрім того, Юрій ще той романтик! Він частенько балує родину смачними сніданками і взагалі любить готувати. Ще він засмутився, що багато хороших моментів не показали в передачі, Пологи ж продемонстрували як сіре і нецікаве місто. На фоні одеської пари ми явно програвали, – з посмішкою розповіла наша співрозмовниця.

Софію показали, як самозакохану жінку, яка годинами фарбується біля дзеркала. Насправді ж, на вранішнє  фарбування вона витрачає не більше 10 хвилин, бо ще треба зібрати та провести дітей в школу та садочок.

Повністю історію читайте у свіжому випуску “Пологівських вістей”. Софія розповіла, як їй жилося із новим чоловіком в Одесі та як вони з Юрієм зважилися на вінчання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут