Віталій Козловський привітав пологівців зі святом(ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
38

Сьогодні з пологівцями поділився своїм талантом і харизмою відомий український співак Віталій Козловський.  На центральній площі міста яблуку ніде було впасти. Послухати старі хіти та нові пісні прийшло кілька сотень пологівців.  Цю феєрію почуттів, музики і танців подарував  містянам Пологівський олійноекстраційний завод  до  Дня працівників харчової промисловості.

Незважаючи на сильний дощ ніхто не поспішав розходитись. Гарний настрій, позитивна енергетика пологівців відчувалися у повітрі. Всі гуртом підспівували Віталію. Танцювала чи не вся площа. Видовище ще те: молодь підтримувала співака своїми оплесками та гучними вигуками. Всі залишились задоволеними. Ще б пак,  пологівців балують такими класними подарунками: за останній місяць до нашого містечка завітало кілька популярних виконавців…

Довідка:

Вiталiй Козловський, український естрадний співак та заслужений артист України, народився у родині електрика та бухгалтера 6 березня 1985 року у Львовi.

З 2002 року Віталій танцював в модерн-балеті “Життя”. Балет співпрацював зi співачкою Русланою. Постiйнi репетиції, концерти, гастролі, зйомки – такою була перша сходинка до успіху та водночас тяжкої праці.

У 2002 році Вiталiй вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка на факультет журналістики.

Однією зi сходинок до омріяного майбутнього Вiталiя є перемога у телепрограмі “Караоке на майдані” біля стін рідної альма-матер у жовтні 2002 року. Саме тоді на всю Україну він майстерно виконав пісню “Вона” львівського гурту “Плач Єремії”. Перемога на Хрещатику у Києві вже не була несподіванкою, адже Вiталiй помітно вирізнявся з поміж інших учасників: сильний голос, блискуча зовнішність, природний артистизм, а головне – величезне бажання бути естрадним співаком, професійним артистом. Програма “Шанс” зайвий раз підкреслила яскраву зірку Вiталiя Козловського. По-новому заспiванi ним “Чорнобривці” отримали друге життя. Всеукраїнське визнання таланту Вiталiя прийшло разом з виконанням прекрасної пiснi Володимира Івасюка “Жовтий лист”. 28 грудня Вiталiй прокинувся відомим…

Фото Ірини Лісової.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут