“Весела мозаїка”: посвята у гуртківці з іграми, танцями і Королевою Творчості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
70

Учора у Будинку дитячої та юнацької творчості знову відбулося свято – “Весела мозаїка”. Воно було з багатьма сюрпризами…

У програмі свята “Весела мозаїка” був дуже урочистий момент. Це посвята вихованців у гуртківці всіх талановитих дітей, а їх у БДЮТ дуже багато. Першою привітала їх неймовірно гарна дівчинка із вокального гуртка “Ассоль” Даша Сахарова. Потім усі присутні в залі грали в гру, яка називається “У веселім крузі ми з тобою друзі”. Після цієї чудової гри ведучі свята запрошували керівників гуртків на сцену, а діти повинні були назвати імена своїх наставників. Також дітей привітала своїм танцем справжня “Дівчина-весна” Валерія Тоцька. Аж ось усі присутні почули дивні звуки, наближення невідомого об’єкту. Це прибули героїні фантастичних творів Веста та Агена. Вони представилися гуртківцям і запропонували  пограти в гру “Я артист”. Але ми просто так не захотіли відпускати наших гостей і вигадали рухливу гру “П’яточка-носочок”, всім вона сподобалася, як і неперевершений виступ вихованців циркового гуртка «Висота».

На свято завітала й Королева Творчості. Разом з нею діти дали клятву, після якої їх можна вважати справжніми гуртківцями Будинку дитячої та юнацької творчості. Після цього зворушливого моменту усіх привітала директор БДЮТ Марина Володимирівна Шевель і вручила вихованцям посвідчення.

На дітей чекав ще один сюрприз – коровай дружби. Цю смакоту для гуртківців передала Валентина Миколаївна Шашко. На короваї запалили три свічки: перша – свічка обдарованості і таланту, друга – свічка наполегливості і працьовитості, третя – свічка жаги знань.

«Весела мозаїка» відкрила нові таланти. Це свято запам’яталося кожному гуртківцю.

 

Дар’я Колісник, учениця Пологівської ЗОШ №4,

вихованка гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут