«Величне слово «Вчитель», або як гуртківці БДЮТ вітали педагогів (Фоторепортаж)

0
66

5 жовтня у Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню вчителів і Дню працівників освіти України. Звичайно, головними героями дійства були адміністрація і керівники гуртків БДЮТ. Вихованці закладу постаралися зробити це свято особливим, веселим і цікавим, щоб керівники гуртків змогли відволіктися від буденних турбот, відпочити і отримати позитивний заряд енергії.

Воно, справді, запам’ятається викладачам. Цього дня для них було все – щирі вітання і побажання, квіти і сюрпризи. Гуртківці вперше присвоїли кожному з них почесні звання і навіть «прочитали» думки декого.

Тож, за рішенням ради дитячого самоврядування директор БДЮТ Марина Володимирівна Шевель отримала за тверде директорське слово і покращення матеріальної бази звання «Серце закладу». Почесне звання «Перший радник БДЮТ» присвоїли заступнику директора з навчально-виховної роботи Володимиру Валерійовичу Бурому. Звання «Мудра Сова» заслужила багаторічною працею і вагомими досягненнями у професійній діяльності методист Наталія Михайлівна Безверха, а «Генератором творчих ідей» визнали культорганізатора Наталію Іванівну Волковинську. На цьому не обмежилися, керівники гуртків також отримали почесні звання: «Майстер золотої ракетки» і «Зупинися, мить» – Сергій Вікторович Ложкін (фототехнічний «Дагер» і «Настільний теніс»), «Королева шахових баталій» – Тетяна Іванівна Кірілова (шаховий), «Володар слова і пера» – Наталія Володимирівна Осипенко («Основи журналістики»), «Володар успіху» – Вікторія Василівна Залуцька («Лідерство – запорука успіху»), «Знавець усього живого» – Ірина Анатоліївна Дубова («Основи біології»), «Чарівник рукоділля» – Людмила Анатоліївна Дербеньова («Чарівний бісер» та «В’язання гачком»), Юлія Олексіївна Романенко («Народна творчість»), «Охоронець минулого» – Валерій Олексійович Дорохов (початкове технічне моделювання «ВІМ»), «Творець прекрасного» – Тетяна Володимирівна Тоцька («Образотворче мистецтво» і творча майстерня «Дивосвіт»), «Король вокалу» – Микола Васильович Черненко (вокальний гурток «Асоль»), Станіслав Васильович Дяченко («Сольний спів»), «Міс Грація» – Тетяна Володимирівна Чернявська (ансамбль хореографічних мініатюр «Шарм»), «Магістр музики» – Володимир Миколайович Прибилов (вокально-інструментальний), «Муза циркового мистецтва» – Світлана Петрівна Ляшенко (циркова студія «Висота»). Не забули діти і про тих, хто щодня дбає про чистоту й затишок у БДЮТ. Марії Сергіївні Дергачовій присвоїли звання «Міс бездоганна чистота», а Олені Миколаївні Герасименко – «Господарча рука». Також звання «Паличка-виручалочка» за плідну співпрацю з БДЮТ удостоєна Катерина Олександрівна Тріщук.

Гуртківці порадували своїми виступами і подарували присутнім таночки, вірші, пісні, циркові етюди, театральні дебюти. Родзинкою концертної програми став виступ Володимира Валерійовича Бурого і Катерини Олександрівни Тріщук, які талановито зіграли жартівливу сценку «Педагоги вдома».

Наприкінці свята директор БДЮТ Марина Володимирівна Шевель привітала колег з професійним святом, побажала творчого натхнення і особистого щастя. Також вручила нагороди гуртківцям, які брали участь в обласних і всеукраїнських творчих конкурсах і досягли неабияких успіхів.

Свято закінчилося, але в душі воно залишилося у кожного з присутніх.

Антон Волочко, вихованець гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут