Увага! Розшукується красуня Пологівщини!

3
30

Уже давно на Пологівщині не відбувались масштабні конкурси дівочої краси. Цю ситуацію докорінно вирішив змінити Давид Гаспарян. Чоловік готує видовищне шоу, де компетентне журі визначить найвродливішу пологівчанку. До речі, у журі будуть закордонні гості з Голландії, заслужений працівник культури України, хореограф Пологівського РБК Роман Гаспарян та, можливо, голова правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Олег Закарлюка і місцеві представники влади.

1 жовтня вже стартував кастинг, у якому спробувати свої сили можуть дівчата від 18 років. Через тиждень організатори визначаться з учасницями і розпочнеться підготовка до шоу. У вас, шановні дівчата, ще є можливість спробувати свої сили, щоб поборотися за корону з камінням Swarovski та приз у розмірі десяти тисяч гривень або подорож на двох до Туреччини.

Під час конкурсу на дівчат чекатиме вихід у національному вбранні, вихід у купальнику, вихід у вечірній сукні та дівчата мають продемонструвати свої інтелектуальні здібності.

Організатор конкурсу краси залишає свій номер телефону, щоб з будь-яких питань зверталися до нього: 066 961 72 80.

Пологівчанки, не знехтуйте таким шансом!

3 КОМЕНТАРІ

  1. на тлі останніх подій в Україні, стосовно незаконної торгівлі людьми редакції варто було б озвучити організатора конкурсу офіційно, а не назвали просто фізичну особу. від імені якої організації виступає пан Гаспарян?

  2. так написали ж ,гості з Голандії (країна червиних ліхтарів та марихуани), туди й поїдуть працювати чарівні пологівчанки

  3. В жури надо не директоров приглашать, а специалистов. Я уже представляю, кто там будет, назову – заменят другими такими же. А гость из Голландии работает там наверное строителем, а вы его в жури. Сколько можно прогибаться?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут