3 Жовтня 2017 Місто, Район 689  3 

Увага! Розшукується красуня Пологівщини!


Уже давно на Пологівщині не відбувались масштабні конкурси дівочої краси. Цю ситуацію докорінно вирішив змінити Давид Гаспарян. Чоловік готує видовищне шоу, де компетентне журі визначить найвродливішу пологівчанку. До речі, у журі будуть закордонні гості з Голландії, заслужений працівник культури України, хореограф Пологівського РБК Роман Гаспарян та, можливо, голова правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» Олег Закарлюка і місцеві представники влади.

1 жовтня вже стартував кастинг, у якому спробувати свої сили можуть дівчата від 18 років. Через тиждень організатори визначаться з учасницями і розпочнеться підготовка до шоу. У вас, шановні дівчата, ще є можливість спробувати свої сили, щоб поборотися за корону з камінням Swarovski та приз у розмірі десяти тисяч гривень або подорож на двох до Туреччини.

Під час конкурсу на дівчат чекатиме вихід у національному вбранні, вихід у купальнику, вихід у вечірній сукні та дівчата мають продемонструвати свої інтелектуальні здібності.

Організатор конкурсу краси залишає свій номер телефону, щоб з будь-яких питань зверталися до нього: 066 961 72 80.

Пологівчанки, не знехтуйте таким шансом!


  1. zp сказав:

    на тлі останніх подій в Україні, стосовно незаконної торгівлі людьми редакції варто було б озвучити організатора конкурсу офіційно, а не назвали просто фізичну особу. від імені якої організації виступає пан Гаспарян?

  2. Жорік сказав:

    так написали ж ,гості з Голандії (країна червиних ліхтарів та марихуани), туди й поїдуть працювати чарівні пологівчанки

  3. Н.М. сказав:

    В жури надо не директоров приглашать, а специалистов. Я уже представляю, кто там будет, назову – заменят другими такими же. А гость из Голландии работает там наверное строителем, а вы его в жури. Сколько можно прогибаться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.