У школах Пологівщини проходять осінні ярмарки

2
74

14 жовтня святкуватимемо День Покрови Пресвятої Богородиці та вітатимемо всіх захисників України. На цьому тижні у пологівських школах проводяться святкові ярмарки, а зібрані кошти за традицією передадуть на потреби бійців АТО.

Сьогодні ярмаркували учні 4-7 класів Пологівської СРШ №2. Діти приносили з дому запашну випічку, багатий урожай із садів та різноманітні поробки. Ціни на ярмарку були лояльні, тому малеча собі ні в чому не відмовляла! Ніхто не пішов без чудових покупок. Кожен клас постарався якомога яскравіше і оригінальніше оформити своє «торгове» місце. Осінній ярмарок подарував багато позитивних, яскравих, незабутніх емоцій школярам та їх вчителям.

Окрім того, дітям надзвичайно подобаються такі заходи не тільки вдалими покупками, але й можливістю допомогти солдатам, які в ці прохолодні осінні дні знаходяться далеко від теплих домівок – в зоні АТО.

Фотографії опубліковані на сторінці школи у «Фейсбуці».

2 КОМЕНТАРІ

  1. В цивілізованих країнах де дбають про державність, військові завжди опікуються її майбутніми захисниками в навчальних закладах, та дошкільних установах. На території де маємо щастя мешкати – все з точністю навпаки. Куди котимся…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут