У Пологах вітали соцпрацівників (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
58

Незабаром соцпрацівники відзначатимуть своє професійне свято. А сьогодні вони вже приймали вітання. Тож у пологівських працівників соціальної сфери не один день буде святковим, а майже весь тиждень!

У залі засідань районної ради зібралися милі, тендітні, добрі жінки (їх у соцсфері Пологівщини більшість), поруч з ними – галантні чоловіки. Для них культпрацівники, талановита молодь, аматори сцени підготували чудове, душевне свято. Для них звучали щирі слова подяки і вітання від голови районної ради Олександра Покутнього, голови райдержадміністрації Артура Крупського, заступника міського голови Сергія Колісника, начальника управління соціального захисту населення Оксани Семененко. Дехто з соцпрацівників отримав грамоти.

Надзвичайно зворушливим і теплим був виступ підопічної відділення денного перебування терцентру Надії Котко. Надія Матвіївна простими словами, але щиро і з любов’ю подякувала усім соцпрацівникам за щоденну роботу, за те, що допомагають людям. А їм ось такої вдячності часом так бракує в житті. Тож її виступ став бальзамом на душу для багатьох присутніх.

Це свято було сповнене добром, теплотою. І не дарма! Хто-хто, а соцпрацівники своєю працею заслужили тільки найкращого, адже, як висловився Артур Євгенович, вони завжди на передовій соціальних перипетій, у пошуках соціальної справедивості і наданні допомоги всім, хто її потребує.

Зі святом вас, наші любі і найкращі! Нехай кожен день вам дарує радість!

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут