У Пологах подорожчає вода

10
72

За воду та водовідведення у Пологах платитимуть за новими тарифами. Про це йдеться у повідомленні Пологівської міської ради.

У міській раді займаються цим питанням у терміновому режимі. Адже фінансова необгрунтованість тарифів на водопостачання та водовідведення приводить міський водоканал до вкрай складного фінансового стану.

Сьогодні міськводоканал має борги із виплати заробітної плати та із плати ПДВ, за спожиту електроенергію. Через складний фінансовий стан підприємство не має змоги здійснити виплати самостійно, при цьому існує загроза відключення міськводоканалу від електромережі, накладено арешт на рахунки за поданням до суду податкової.

На позачерговій сесії Пологівської міської ради, яка відбулася 20 жовтня, депутати надали фінансову підтримку підприємству в розмірі 150 тис. грн. Але подальша життєдіяльність ГКП ВКГ «Міськводоканал» залишається під питанням.

Тому виникає потреба термінового корегування діючих тарифів.

Останнє їх збільшення відбулося рік тому, 1 жовтня. Тоді ціна для населення за 1 м. куб. (вода і водовідведення) підскочила з 14,71 грн. до 19,48 грн.

Чергове зростання тарифу прогнозується в більш як у два рази.

Отже, пологівці, особливо ті, хто має заборгованність, розраховуйтеся за воду вшидше, поки ще діють старі тарифи!

10 КОМЕНТАРІ

 1. Чергові фрази про тяжке становище водоканалу, в черговий раз проблеми перекладаються на абонентів, якщо не вмієте керувати – повчіться в Гуляй-полі,
  у них вода в 2 рази дешевше …

 2. Когда уже будут сообщения про подешевение чего нибудь, как после войны при Иосифе Виссарионовиче Сталине?

 3. В Пологах вже давно вода одна з самих дорогих в Україні. Є міста з ще дорожчою, але їх мало http://1news.zp.ua/v-zaporozhe-vodokanal-povyishaet-tarifyi-na-holodnuyu-vodu/#comment-139109. Там приведені таблиці з цінами на водокористування. Так, проблеми є, зокрема, постійний швидкий ріст цін на ремонтні матеріали, паливно-мастильні матеріали, вимушене зростання заробітних плат, щоб хоч якось зберегти кадровий потенціал водоканалу, зношеність комунікацій, техніки та станочного парку. А ще є “бумеранг безперевного росту ціни товару”: дорожчає вода – споживач змушений все більше економити, а чим менше води забирає споживач, тим менше водоканал отримає коштів, між тим витрати підприємства ніяк не зменшаться, а напаки, відносно збільшаться, бо мережі зостаються ті ж самі, і персонал, і техніка, і неможливо їх зменшити, а збут зменшується і т.п. Таким чином, підвищення цін обертаєтся проти ініціатора підвищення, замкнуте коло. Так, з часом, ціна літри води зрівняється з ціною літри молока.
  А все ж рішення є, хоч і тимчасове: з приведеної інформації видно, що не у всіх водопідприємствах такі захмарні ціни, потрібно терміново їхати й вивчати їхній досвід, шукати, в чому ж причина, що в Пологах вода коштує майже як в Арабських Еміратах. Та ще й по якості, м’яко кажучи, така жорстка, що багато хто купує очищену воду хоч для пиття.

 4. А чому тільки у два рази? Давайте уже в три, щоб через пів-року знову не підвищувати тариф. Біда не в тім, що нас ніхто не любить, біда у тому, що ми не хочемо щось змінити.

 5. Может городской власти надо подумать об аудиторах, которые бы изложили в своем аудиторском заключении реальную картину. У нас есть депутаты, которых мы все дружно избрали, отстаивайте уважаемые Ваших избирателей.

  • Цікаво як депутати місцевого самоврядування можуть впливати на ціну енергоносіїв чи мінімальну зарплатню?
   Розкажіть нам, бо всі дурні, а ви з неотстоянимі інтєрєсамі.

   • А Вы, «уважаемые», покажите реальную картину по водоканалу, может надо оптимизировать систему подачи воды – уменьшить потери воды, может пора обновлять магистрали???, за более чем за 20 лет сколько народ перечислил денег за услуги водоканалу?, сколько перечислил бюджет?, сколько из этих средств освоено на модернизацию, инновационною деятельность?, а не воровство и проедание денежных средств . Докажите об эффективности поднятия стоимости услуги. Вы привыкли перекладывать все на плечи потребителей , через год вы скажите, что эл.энергия к примеру подорожала на 30%, а что вы делаете для того чтобы снизить энергозатраты, а если проанализировать материалы, топливо, прочие расходы водоканала за все годы…???. Если вы считаете , что в данном процессе не должно быть участия депутатов, интересно, а зачем тогда они нужны???, их участие только в том чтобы в нужный момент за нужные решения «правильно» проголосовать???…

 6. Минимальная заработная плата возросло, как печально :-((, отличный подход чтобы под этот шумок взвинтить оплату за услуги так ведь проще всего. Борьба с неплательщиками, уменьшение потерь, тотальный контроль расходов, оптимизация там ищите резервы, а не за счет поднятия стоимости услуги более чем в 2 раза за счет населения.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут