У Пологах годуватимуть безхатьків

0
40

Прийшли холоди, а значить настав час підтримати тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Обласна влада виділила кошти на гарячі обіди для пологівських безпритульних.

Як повідомила директор Територіального центру обслуговування громадян Тетяна Терен, на Пологівщину з обласної програми виділено 6385 гривень. Це кошти на листопад і грудень на гарчі обіди для безхатченків і людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Вистачить їх на 374 порції, вартість однієї – 17 гривень. Як завжди, у меню – борщ, каша з підливою, хліб, чай. У терцентрі планують роздати 160 порцій у листопаді, а решту – у грудні. Зазвичай кількість бажаючих отримати гарячі обіди зростає зі значним похолоданням.

Отримати гарячі обіди безхатьки зможуть 2 рази на тиждень, у вівторок та четвер, о 12.00 у приміщенні терцентру (м.Пологи, вул.Чеберка, 23). Перше харчування проведуть 7 листопада.

Тетяна Миколаївна наголошує, ті, хто хочуть отримувати гарячі обіди, мають заздалегідь підготуватися, пройти флюорографічне обстеження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут