Цьогорічна осінь видалася щедрою на подарунки для басанської дітвори

0
66

Втім, надходити вони почали ще в кінці серпня. Саме тоді Басанський дитсадок отримав меблі, на які депутат обласної ради Іван Іванович Чесноков виділив 50 тисяч гривень.

Завдяки йому в молодшій групі замінили ліжка, столи та стільці, встановили шафи для іграшок. Чи варто говорити про емоції вихованців, якщо в дорослих – голови сільської ради Олександра Якимовича Петрушова та завідуючої Алли Володимирівни Закарлюки, котрі хвалилися обновками, від радості очі іскрилися, наче у малих дітей.

– Ви не уявляєте, в якому стані були ліжка – сипалися, як кажуть, на очах. А столами в їдальні були збиті хрестовини, під них весь час щось підкладали, бо вони хиталися? – емоційно розповідала завідуюча.

Зараз такі столи стоять лише у старшій групі, але мої співрозмовники не полишають надії, що з часом обновки придбають і сюди. До розпаду колгоспів у дитсадку ніколи не скаржились на злидні. Обидва колгоспи не обминали увагою заклад, який був на повному їхньому утриманні. Все змінилося у 90-х, коли колгоспне майно почали ділити й розбирати по дворах. Дійшла черга й до дитячих садків. Тож, коли в 2004 році його очолила нова завідуюча, в ньому нічого не було….

Продовження читайте у свіжому випуску газети “Пологівські вісті” від 5.10.2017 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут