Сьогодні у Пологах розпочинається опалювальний сезон

1
22

У зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря навколишнього середовища міський голова Ю.А. Коноваленко підписав розпорядження з 3 жовтня розпочати опалювальний сезон. Про це йдеться на офіційному сайті Пологівської міської ради.

Текст розпорядження наведений нижче:

Про початок опалювального сезону 2017/2018 років

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 «Про затвердження правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та в зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря навколишнього середовища:

Підприємствам, організаціям, установам не залежно від форми власності, соціально-культурним закладам, лікарням, школам, комунальним дошкільним навчальним закладам Пологівської міської ради, Пологівському обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей, населенню, які мають автономну систему опалення житлових і не житлових приміщень розпочати опалювальний сезон 2017/2018 років в м. Пологи з 03 жовтня 2017 року та забезпечити його проходження згідно з правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

(Розпорядження міського голови № 108 від 02.10.2017)

1 коментар

  1. а де ж він розпочався? по всих школах, дитсадках ніякого опалення ще не ввімкнули!
    чи лише на папері як завжди, просто списувати почали більше…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут