3 Жовтня 2017 Місто 339  1 

Сьогодні у Пологах розпочинається опалювальний сезон


У зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря навколишнього середовища міський голова Ю.А. Коноваленко підписав розпорядження з 3 жовтня розпочати опалювальний сезон. Про це йдеться на офіційному сайті Пологівської міської ради.

Текст розпорядження наведений нижче:

Про початок опалювального сезону 2017/2018 років

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 «Про затвердження правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та в зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря навколишнього середовища:

Підприємствам, організаціям, установам не залежно від форми власності, соціально-культурним закладам, лікарням, школам, комунальним дошкільним навчальним закладам Пологівської міської ради, Пологівському обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей, населенню, які мають автономну систему опалення житлових і не житлових приміщень розпочати опалювальний сезон 2017/2018 років в м. Пологи з 03 жовтня 2017 року та забезпечити його проходження згідно з правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

(Розпорядження міського голови № 108 від 02.10.2017)


  1. zp сказав:

    а де ж він розпочався? по всих школах, дитсадках ніякого опалення ще не ввімкнули!
    чи лише на папері як завжди, просто списувати почали більше…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.