Родинам загиблих в АТО пологівців вручили ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм»

1
36

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомила Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА.

«Напередодні Дня захисника України Пологівською райдержадміністрацією було організовано участь родин загиблих в АТО Шингура Дмитра – батька Василя Івановича, матері Олександри Дмитрівни та Корнєва Артема – матері Тетяни Миколаївни і брата Дмитра у засіданні обласної ГО «Родина козацької звитяги». Захід відбувся в Запорізькій обласній раді за участю заступника голови облради Єгора Семенкова та заступника голови Пологівської райдержадміністрації Ірини Півень. Присутні вшанували пам’ять 135-ти загиблих запоріжців хвилиною мовчання. Родинам загиблих вручені ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня. Щира подяка батькам та сім’ям, за те, що виховали справжніх патріотів, які віддали за рідну Україну найдорожче – життя. Вічна слава героям!», – написала Ангеліна Устименко.

 

1 коментар

  1. Якось не стикується – життя віддавали за всю Україну, а ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм»… Там ще й ІІІ стапеня. У Єфіма Звягільського, Надії Савченко, Олексія Порошенко, і таких всячких інших ще за життя, гарного життя що продовжується, куди вища ногорода – Герой України! Може через те що вони не пологівці…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут