Пологівці-бійці АТО отримають грошову допомогу до Дня захисника

4
42

До Дня захисника  України, який відзначається 14 жовтня,  учасники бойових дій із числа безпосередніх учасників антитерористичної операції  на Сході України отримають щорічну грошову допомогу.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, цього року в Запорізькій області в рамках реалізації обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015-2019 роки до Дня захисника  України  10604 учасникам бойових дій буде надана адресна грошова допомога у розмірі 500 грн. кожному. Про це йдеться на офіційному порталі Запорізької ОДА.

Загальна сума видатків обласного бюджету, спрямована на ці виплати, складає 5,7 млн. грн..

Як наголосили в Департаменті, перерахунок виплат з нагоди свята вже розпочато.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Если 10604 человека умножить на 500 грн. получится 5,3 млн,а выделено из бюджета 5,7 млн. В чьих карманах осядут оставшиеся 400000 грн???

  2. Ясен красен…проводили газ…создавали общества…сдавали свои деньги простые люди…а ОСВОИЛИ бюджетные КТО???А на манеже…все те же…и на других “гонят”…все покрали…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут