Пологівські рятувальники й медпрацівники – гості ліцею

0
42

18 жовтня  у Пологівському професійному ліцеї проводились об’єктові протипожежні тренування з відпрацюванням навичок у працівників та учнів ліцею з організації гасіння пожежі на початковому етапі, із застосуванням первинних засобів пожежогасіння та відпрацювання навичок з надання домедичної допомоги потерпілим.

Тренування проводились під керівництвом заступника  директора з навчально-виховної роботи  Анатолія Вікторовича Кілімова,  виконуючого обов’язки начальника штабу  цивільного захисту  Василя Миколайовича Черевка та автора цих рядків  із залученням працівників ДСНС та екстреної медичної допомоги.

Медичні працівники розповіли та продемонстрували працівникам та учням ліцею те, як перевірити ознаки життя у потерпілого, як виконувати непрямий масаж серця та штучне дихання, як допомогти потерпілому при отруєнні, опіках, обмороженні та враженні електричним струмом, пояснили, як треба діяти при кровотечах та переломах кінцівок.

Працівники ДСНС розповіли, як застосовувати первинні засоби пожежогасіння у разі виникненні пожежі, ознайомили з різновидом вогнегасників та під час практичних відпрацювань навчили користуватися ними. Наочно продемонстрували, як відбувається  гасіння пожежі рятувальниками водяним стволом за допомогою пожежної мотопомпи. А на згадку подарували календарі та  кепки.

Працівники та учні дуже вдячні службі екстреної медичної допомоги та рятувальникам ДСНС за надану корисну інформацію та отримані навички. Після закінчення тренувань  ліцеїсти вручили гостям  смачні короваї та навіть  присвятили їм вірш, який написав учень групи №2 Артем Назаренко.

Пожежа в полі

Вогонь для людей добрим другом є,

Але іноді й шкоди він завдає.

Коли з ним невірно ти поведешся,

То лиха неодмінно й сам наберешся.

… Літо. Поле. Середина дня.

Хтось, не думаючи, цигарку кинув у сміття.

Маленька іскринка на поле злетіла

І шкоду велику зробити хотіла.

Щастя, що люди поряд були,

Вчасно вогонь помітили вони.

З ним у двобій пліч-о-пліч стали

І рідне поле від біди врятували.

Катерина  Режко,

інженер з охорони праці ліцею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут