Пологівські ліцеїсти захищали честь району

1
34

Команда Пологівського професійного ліцею «Залізні вовки» брала участь в обласній національно-патріотичній акції «Запорізька слава», яка присвячена Дню захисника України.

В програмі акції були демонстративні майстер-класи з козацького бойового мистецтва «Спас», з військово-прикладної підготовки також були проведені інтелектуальні змагання. Найбільш себе ліцеїсти проявили в тактичному бою, стрільбі з пневматичної зброї, в бойовому самбо та в «розмінуванні».

За три дні пологівська команда між собою здружилась й учні навчились багатьом вправам та отримали нові знання. У «Залізних вовків» була єдність і сила, а в силі ­- перемога!

Уся команда дякує організаторам цієї акції, а також Пологівській райдержадміністрації і  окремо Ангеліні Олександрівні Устименко.

Назаренко Артем,

учень І курсу

групи № 2 ППЛ.

1 коментар

  1. Класна назва команди! Помітно що не без участі керівництва ліцею так вдало назвали… А отой, в сімейних трусах та в пуховику,
    то мабуть самий матьорий сівроманець в бурсі? Справжній домінантний вовк. Зрозуміло що не враховуючи най най най старших вовків! 🙂 🙂 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут