Павло Зібров допомагав визначити чарівну красуню Пологівщини (ФОТОРЕПОРТАЖ З КОНКУРСУ КРАСИ)

0
58

У суботу, 28 жовтня, у РЦ «Юність» відбувся феєричний конкурс дівочої краси та грації «Чарівна красуня Пологівщини». 

Організатором конкурсу виступив Давид Гаспарян.

Дев’ять  дівчат змагалися між собою за почесний титул. Слід зазначити, що конкурс проводився у два  тури: підготовчий (кастинг) та фінал. До фіналу потрапили лише найкращі, неповторні та найталановитіші дівчата.

У залі було стільки людей, що не було місця, де впасти яблуку. Такий аншлаг свідчить лише про те, що статус події є дуже високий та поважний. На свято завітали дорослі, діти, молодь, а також народний депутат України Вадим Кривохатько та зірковий гість  – Павло Зібров.

Для визначення переможниць конкурсу, було створено журі, до складу якого  увійшли фахівці в галузі культури та мистецтва, представники міської ради  та громадських організацій, народний депутат України, народний артист України та гостя з закордону.

Учасницям конкурсу необхідно було показати свої кращі сторони. Тендітні, звабливі та граціозні дівчата намагалися заслужити прихильність від  суддів.

По завершенню усіх виступів учасниць, від яких члени журі та глядацька зала була просто у захваті, було названо переможницю конкурсу краси.  Титул «Чарівна красуня Пологівщини» отримала Вікторія Товстоног.

Всі учасниці конкурсу отримали святкові стрічки, дипломи, квіти та подарунки від партнерів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут