Нагороди знайшли своїх героїв

0
36

Пологівські воїни, котрі боронили рідну землю на початку антитерористичної операції, сьогодні заслужено отримують нагороди. Троє з них мають відзнаки Збройних сил України за участь у антитерористичній операції та нагороджені грамотами президента України. Цих відзнак удостоєні військові, які брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні АТО на сході України.. В першу чергу нагороджено демобілізованих військовослужбовців на підставі наказів військового комісаріату, на обліку якого вони перебувають.

Нещодавно ці почесні нагороди заслужено отримали пологівські воїни, справжні патріоти своєї країни, а саме: Євген Іванович Садовий, Олександр Ігорович Манько та Дмитро Васильович Єфіменко.

Євген Іванович Садовий пішов боронити Україну від ворогів у 2015 році. Служив у 54-ій окремій механізованій бригаді, яка базується у Бахмуті. Чимало довелося пережити чоловіку за час несення служби, але він точно знав, за що саме там стоїть, адже вдома на нього чекала кохана дружина та двоє маленьких діток, котрі тепер горді тим, що їх тато відважний захисник. Євген Іванович демобілізувався влітку цього року і зараз звикає до мирного життя у рідному місті.

 

Олександр Ігорович Манько у серпні 2014 року пішов добровольцем на схід України. Чоловік служив у 24-ій окремій механізованій бригаді гранатометником. За цей час, що він знаходився там, йому довелося побувати в селищі Кримське, Логінове та інших «гарячих» місцях Луганщини. У вересні 2015 року Олександр Ігорович демобілізувався і сьогодні працює керівником гуртка у ПЦКТ «Гірник».

 

Дмитро Васильович Єфіменко до початку антитерористичної операції жив мирним життям, працював учителем у гімназії «Основа» і навіть подумати не міг, що опиниться на передовій. Військову службу він не проходив і на військовій кафедрі не вчився, але у першу хвилю мобілізації його призвали. Спочатку був при військкоматі в мобілізаційному відділені, а вже в третю хвилю мобілізації пішов як доброволець. Дмитро Васильович служив у 55-ій артилерійській бригаді, в зоні АТО знаходився під Маріуполем (сектор М). Чоловік після того, як демобілізувався і повернувся в рідні Пологи, змінив свої погляди. Він почав більше цінувати близьких і життя.

Бійці сміливо захищали рідну землю, жертвували своїм здоров’ям та ризикували втратити життя, а отримуючи нагороди, лише сором’язливо посміхалися. Вони вдячні за таку оцінку їхньої  служби. Проте наголосили, що цілісність своєї країни разом з побратимами захищали не заради нагород та відзнак.

Оксана Бойкова.

Фото з особистого архіву чоловіків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут