На крутих віражах мінералівського кар’єру

0
46

В останню неділю жовтня колектив водіїв ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» на чолі з начальником Р.В.Алексеєнком  святкує своє професійне свято.

«Мінералівським» водіям доводиться долати хай короткий, але досить складний, як у горах, шлях спуску в кар’єр і руху в ньому. На них покладена відповідальна задача – транспортування видобутої продукції із кар’єрів. Автомобілісти перевозять не тільки видобуту глину, а ще й виконують роботу з обслуговування підрозділів підприємства, забезпечують своєчасну доставку працівників до робочих місць та доставку матеріалів і запчастин.

Головною цінністю підприємства є його співробітники. Більше 35 років на «Мінералі» працюють старший механік Л.Г.Лісовий та водій О.І.Тріщук.

Леонід Григорович Лісовий  починав свою трудову діяльність водієм у 1977 році. Після закінчення Оріхівського сільськогосподарського технікуму в 1992 році був призначений механіком зміни, а з 2013 року працює старшим механіком. Бере активну участь у житті цеху та трудового колективу  вцілому. Є профгрупоргом цеху та членом профкому підприємства. Неодноразово нагороджений за сумлінну працю та громадську діяльність, був занесений на Дошку пошани підприємства.

Олександр Іванович Тріщук розпочав свою трудову діяльність водієм у 1979 році.  Працював на кар’єрній техніці, якою не кожен може управляти. Їздив у відрядження не тільки по Україні, але і за її межі. Впевнено володіє навиками водіння, відповідально ставиться до усіх доручень. Завдяки грамотній експлуатації свій автомобіль тримає у відмінному технічному стані. О.І.Тріщук небайдужий на дорозі, завжди надасть допомогу тому,  хто її потребує.

Це свято також стосується і  ремонтно-механічної служби цеху, яка забезпечує своєчасне якісне технічне обслуговування та ремонт автотранспорту.

Вітаємо усіх водіїв ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», а також усіх, чиє життя пов’язане з транспортом.  бажаємо здоров’я, успіхів та благополуччя.

Адміністрація ТОВ “Гірничодобувна компанія “Мінерал”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут