Малеча підготувала подарунки для наших захисників

6
52

Подаруночки для солдат дітки дитячого садочка “Сонечко” передали пологівському волонтеру Вадиму Сопільняку. Він у захваті від таких презентів і обіцяє якнайшвидше передати все захисникам. 

 

6 КОМЕНТАРІ

 1. Колись пенсіонери збирали по 5 грн. через СМС “на армію”, тепер взнаємо що тільки один генерал за раз 150 млн. краде, а скільки украли що не взнаємо, а скільки ще вкрадуть! Пенсіонери зубожіли-порозумнішали то черга до “малечі” дійшла, спершу “подаруночки презенти”, підростуть щось істотніше “передаватимуть” волонтером. Могорич в АТО ціниться… Тай й пологівський волонтер без роботи не зостанеться!

  • Коли дивлюсь репортажі з зони бойових дій, завжди звертаю увагу, що військові свої помешкання прикрашають малюнками та поробками, зробленими дітьми. Дуже часто в інтервью хлопці говорять, що для них дуже важливі саме поробки дітей, які їм передають волонтери, вони підтримують їх бойовий дух. І дуже добре, що діти з малих років навчаються благодійності.

   • На те й репортажі щоб ви бачили, що та як – що дух підтримує, а від чого він падає. Тільки правильно з зони антитерористичної операції…
    З приводу благодійності – сучасне загальноприйнятне її визначення звучить так: “діяльність з добровільного поширення приватних ресурсів для вирішення соціальних проблем нужденних, а також вдосконалення життєвих умов”… Ключове слово – нужденним!
    То хіба наші військові нужденні? В 2017-ці на потреби Міноборони передбачалося 64,466 млрд грн, що становить 2,49% від ВВП. Самі догадайтеся скільки з цих грошей вкрадено, адже в ВСУ служать 118 генералів!
    В армії США генералів служить – 40!

    • А мені більше імпонує таке визначення благодійності: “Благодійність – добровільна і безоплатна діяльність приватних осіб або організацій з надання допомоги окремим людям або організаціям у вигляді надання майна, фінансових коштів, виконання робіт, надання послуг та іншої підтримки.” А підтримка може бути різною: і моральна, і психологічна тощо.

     • На роботі працюйте, а вдома практикуйтеся у філософії…

   • Всё это делается на камеру,-показуха. Декомунизация прошла,а в головах остался “совок”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут