Оксана БЕВЗЮК


18 Жовтня 2017 Район 960  6 

Купуйте свічки. Надії на «бідний» Пологівський РЕМ майже немає


«Нас з кожним днем все менше: закуповуйте генератори та каганці! «Я пожалуюсь, вас всех уволят!” вже не пройде: самі звільняємось. Зима буде холодною і темною», – попереджають у соцмережах енергетики. Видно, що людям «накипіло» працювати без зарплати.

Проблеми із затримками заробітної плати працівникам «Запоріжжяобленерго» почалися ще минулого року. Тоді люди не отримували зарплату з вересня до лютого. Ремівці по всій області масово виходили під стіни райдержадміністрацій з вимогами до влади вплинути на ситуацію. І, врешті, «виклянчили» трохи зароблених важкою працею грошей.

Влітку ситуація повторилася і зараз все критично. Скоріш за все, ліквідовувати аварійні пошкодження в умовах осінньо-зимового сезону доведеться “на голому ентузіазмі”. Адже ситуація і з паливо-мастильними матеріалами теж бажає бути кращою.

Підприємство може втратити кваліфіковані кадри і компенсувати таку втрату буде надзвичайно складно – такої думки  самі працівники Пологівського РЕМу. З власних джерел «Пологівським вістям» відомо, що вже три місяці вони не отримують зарплату, незважаючи на те, що населення щомісяця платить за електроенергію. Лише за тиждень у Пологах звільнилося близько 20 працівників РЕМу, а по області – близько 100. Хоча людям обіцяють, що із листопада ситуація стабілізується, а заборгованість виплатять впродовж півроку.

Люди звільняються, матеріально-технічна база виснажена, зарплати немає, а тим часом зима наближається…


 1. zp сказав:

  то це тому напевно працівники РЕМу дрочать вечорами населення подачою електроенергії?

  • работник РЭСа сказав:

   Ты, умник, сам попробуй там поработать, провода зимой потаскать и деревья попилить, на опору пару раз сгоняй вверх-вниз. А то небось сам на диване сидишь и др….шь, и про других так же думаешь.

   • Сочувствуещий сказав:

    Ну и таких борзых представителей сферы услуг как работников Рес и гор газ нужно поискать!!! Боги!!! И будет это продолжаться до появления альтернативы. Ходил сопли тер, а теперь Бог! Не так посмотрел – отключение, не той стороной бумагу подал…..
    Зарплату не платят…? Это отбор! Удаляют из коллектива нормальных людей. Остаются марионетки , самые послушные псы, которые команды выполнять будут за сухари.

 2. Гоги сказав:

  Не вірьте провокаторам. Гарна новина – все буде добре! Реформи крокують країною, реформуйтесь з задоволенням – Гройсман сказав! 😉
  https://www.rbc.ua/rus/news/energosistema-ukrainy-polnostyu-gotova-osenne-1508318207.html

 3. сава сказав:

  полный ротердам плюс

 4. Анонім сказав:

  С такими тарифами на услуги и нету денег….???!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.