Купуйте свічки. Надії на «бідний» Пологівський РЕМ майже немає

6
6

«Нас з кожним днем все менше: закуповуйте генератори та каганці! «Я пожалуюсь, вас всех уволят!” вже не пройде: самі звільняємось. Зима буде холодною і темною», – попереджають у соцмережах енергетики. Видно, що людям «накипіло» працювати без зарплати.

Проблеми із затримками заробітної плати працівникам «Запоріжжяобленерго» почалися ще минулого року. Тоді люди не отримували зарплату з вересня до лютого. Ремівці по всій області масово виходили під стіни райдержадміністрацій з вимогами до влади вплинути на ситуацію. І, врешті, «виклянчили» трохи зароблених важкою працею грошей.

Влітку ситуація повторилася і зараз все критично. Скоріш за все, ліквідовувати аварійні пошкодження в умовах осінньо-зимового сезону доведеться “на голому ентузіазмі”. Адже ситуація і з паливо-мастильними матеріалами теж бажає бути кращою.

Підприємство може втратити кваліфіковані кадри і компенсувати таку втрату буде надзвичайно складно – такої думки  самі працівники Пологівського РЕМу. З власних джерел «Пологівським вістям» відомо, що вже три місяці вони не отримують зарплату, незважаючи на те, що населення щомісяця платить за електроенергію. Лише за тиждень у Пологах звільнилося близько 20 працівників РЕМу, а по області – близько 100. Хоча людям обіцяють, що із листопада ситуація стабілізується, а заборгованість виплатять впродовж півроку.

Люди звільняються, матеріально-технічна база виснажена, зарплати немає, а тим часом зима наближається…

6 КОМЕНТАРІ

  1. то це тому напевно працівники РЕМу дрочать вечорами населення подачою електроенергії?

    • Ты, умник, сам попробуй там поработать, провода зимой потаскать и деревья попилить, на опору пару раз сгоняй вверх-вниз. А то небось сам на диване сидишь и др….шь, и про других так же думаешь.

      • Ну и таких борзых представителей сферы услуг как работников Рес и гор газ нужно поискать!!! Боги!!! И будет это продолжаться до появления альтернативы. Ходил сопли тер, а теперь Бог! Не так посмотрел – отключение, не той стороной бумагу подал…..
        Зарплату не платят…? Это отбор! Удаляют из коллектива нормальных людей. Остаются марионетки , самые послушные псы, которые команды выполнять будут за сухари.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут