Крутий квест для малечі: чи добре ти знаєш своє село?

0
68

У селі Івана Франка провели цікавий квест для наймолодших жителів села. Захід мав на меті краще познайомити дітей з рідним селом.

Як розповіла завідуюча сільського клубу Вікторія Руденко, під час квесту діти подорожували різними куточками села.

– Коли всі бажаючі пограти та помічники зібралися у клубі, діти поділилися на три команди: Пришвидшені гонщики, Леопарди та Тигри. Вибрали капітанів та презентували свою команду, за що отримали першу підказку. На дітей чекали різні завдання, виконуючи які можна було переходити на наступний етап гри. Чергова станція знаходилася на горі, що на околиці села. Тут діти шукали наступну підказку свого кольору в корзині з горіхами. Продовжили гру біля магазину, де діти шукали кульки із наступною підказкою, а потім намагалися дістати їх звідти. Наступний етап – керамічний цех, де у великій кількості глечиків треба було знайти підказки. А знаходилися вони лише в трьох глечиках, які потрібно було якнайшвидше відшукати. Далі всі побігли до медпункту, де на стіні були прикріплені на перший погляд чисті листки, але коли діти замалювали їх, то проявився восковий напис – дитячий майданчик. Тож, всі побігли саме туди. На дитячому майданчику були заховані у різних місцях підказки у «кіндер-сюрпризах», – розповіла Вікторія.

Були підказки і прямо у ставку! Тутечки дітям довелося проявити вправність рук і за допомогою стрічок дістати із води пляшки з підказками. До речі, підказка однієї з команд попливла в невідомому напрямку, бо, на жаль, витягти одну пляшку дітям не вдалося. Потім учасники пробиралися через тунель з штучного павутиння і отримували останню підказку – про те, де знаходиться їхній довгоочікуваний приз. Але, щоб знайти його було необхідно пограти у гру “Холодно чи гаряче?”. В кінці розваги на дітей чекали солодощі та приємний відпочинок.

У заході взяли участь 15 дітей, у них було 3 помічника. Всі залишилися задоволеними, адже такої цікавої гри тут ще не проводили. Поки діти грали, дорослі розповідали їм цікаві факти про рідне село.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут