Кого із пологівських освітян у цьому році назвали найкращими?

0
74

Минулого четверга, 28 вересня, пологівські освітяни відзначили День вчителя. Урочистий концерт відбувся у ЦКД “Гірник”. Очільники міста та району вітали освітянську родину квітами та подарунками. Кращим з кращих вчителів вручили понад 100 Почесних Грамот та Подяк від Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Пологівської РДА, районної ради та відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації.

В цей день у Запоріжжі вручали щорічну обласну педагогічну премію Ірині Дадіані, вчителю фізики та інформатики гімназії «Основа». Відзнака є результатом  плідної творчої праці та співучасті у створенні методичних посібників.

«Вітання від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля освітяни приймали в концертній залі ім. М.І. Глінки. В урочистостях взяли участь народні депутати України Ігор Артюшенко та Олег Ляшко. У ході свята очільник регіону вручив відзнаки кращим представникам професії за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти. Кращим педагогом серед пологівських вчителів, переможцем обласного конкурсу «Учитель року 2017» стала викладач фізики пологівської гімназії «Основа» Дадіані Ірина Володимирівна», написала на своїй сторінці у «Фейсбуці» головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА Ангеліна Устименко.

На районну Дошку Пошани у цьому році занесені педагогічні колективи Пологівської СРШ №2, гімназії «Основа», Новоселівської ЗОШ, Кінськороздорівського НВК Воскресенської сільради, ясел-садка «Віночок». Також, за результативну працю та високий професіоналізм цьогоріч на Дошку Пошани занесені 14 освітян, серед яких директор другої школи Богдан Миколайович Волощук та директор Шевченківської школи Анатолій Петрович Хлистун.

Тож, серед кращих педагогів Пологівщини, чиї фотографії прикрасили Дошку Пошани-2017:

Тетяна Анатоліївна Безверха, соціальний педагог гімназії «Основа»;

Наталія Вікторівна Калітенко, вчитель початкових класів Кінськороздорівського НВК Воскресенської сільської ради;

Віталіна Сергіївна Колесник, бібліотекар Пологівського НВК;

Наталія Іванівна Корнєйко, вчитель української мови та літератури колегіуму №1;

Олександру Миронівну Малько, завідувач ясел-садка «Лисичка»;

Віра Миколаївна Савран, вчитель математики Тарасівської школи;

Наталія Іванівна Сагань, вчитель географії та екології Григорівської школи;

Віталій Павлович Спудка, вчитель фізики Воскресенського НВК Воскресенської сільської ради;

Людмила Миколаївна Сторчак, вчитель біології СРШ №2;

Ольга Анатоліївна Тилик, вчитель початкових класів Інженерненської школи;

Тамара Григорівна Федорова, вчитель історії гімназії «Основа»;

Алла Іванівна Харченко, вихователь ясел-садка «Теремок».

Фото Оксани Бевзюк та Ангеліни Устименко.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут