Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
5 Жовтня 2017 Місто 400  6 

І знову ціни на пальне «полізли» вгору (ФОТОФАКТ)


Приказка «Автомобіль – це не розкіш, а засіб пересування» в сьогоднішніх реаліях втрачає свою актуальність. Ціни на бензин майже щотижня підіймаються. Пологівські водії обурюються, але все одно заправляють авто. Більшість з них зізнаються, що виїжджати стали значно рідше, але без транспорту обійтися інколи неможливо.

На Пологівських АЗС диспетчери нас запевняють, що, йдучи на роботу, самі не знають, яка сьогодні буде ціна на бензин та дизпаливо. Керівництво заправних станцій «згори» спускають ціни, а пологівським працівникам тільки й залишається, що виставити їх на табло. Тиждень тому ціни на всі види пального були на гривню дешевші, ніж сьогодні. Зараз літр А95 коштує 26 гривень, А92­ – 25 гривень, а дизпальне по 23 гривні за літр. Чи це остаточна ціна на пальне, чи буде ще здорожчання –­ це коментувати ніхто не береться.

Оксана Бойкова.

Фото автора.


 1. Анонім сказав:

  Доскакались до европейских ЦЕНностей.

  • Валентина Бордулева сказав:

   А владельцы заправок у нас Меркель? Трамп?У каждой заправки есть свои собственники…к ним и претензии…странная логика…вернее ее отсутствие…???Какая связь между ценностями и ценами?

   • Янукович сказав:

    До 2014го не были мы “европейцами” и не было европейских цен, а собственники заправок те же, собственники страны другие.

   • zp сказав:

    про яку логіку??? людина мала на увазі що під видом європейських цінностей влада привела європейські ціни. дореці…стосовно логіки Вашої…Трамп не європеєць!))))

 2. zp сказав:

  якби було налагоджено по-людськи графік громадського транспорту, щоб люди могли нормально добиратися на роботу/з роботи/в особистих справах, особливо це стосується транспортне сполучення з селами, то власним транспортом менше б їздили. а так як у нас все зроблено через одне місце, тому як говорив колишній президент маємо те, що маємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.