Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!

0
60

Напередодні 14 жовтня,  коли поєдналося релігійне, народне та державне свято,  федорівські школярі запросили  учнів Новоселівської школи на спортивно – розважальне   свято «Козацькі забави» та наших земляків – учасників локальних війн та учасників АТО.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова ветеранів Федорівської сільської ради Гунько Н.Г. та директор школи Стариковський В.П. Змагання оцінювало журі у складі голови та секретаря Федорівської Сільської ради  Чорноуса В.І. та Стус Л.В., директорів шкіл Стариковського В.П. та Грицюк Н.Д. Ведучими свята були Сагач Настя, Рева Кіріл та Фощан Анна.

Програма свята була дуже насиченою.  Юні козачата позмагалися у конкурсах: «Інтелектуальна естафета», «Як козаки на конях їздили», «Як козаки врожай збирали», «Як козаки кмітливість проявляли», «Як козаки силою вихвалялися», «Інсценована  українська пісня» та інші. Кожен конкурс був по-своєму цікавий і оригінальний. Підтримували козацький дух та згуртованість команд капітани Плетінь Анжеліка та Подставний Костянтин.Упродовж свята своїм співом присутніх розважали Іонічева Даша, Двірник Альбіна, Письменна Ксенія та вокальна група дев’ятикласниць, а хореографічні композиції «Ми – щасливі діти» та «Шалені ляльки» підготувала керівник танцювального гуртка Прудивус Г.С. Українським танком порадували глядачів новоселівські школярі. Швидко минає час, коли весело і цікаво. І ось за дві години  запеклої  боротьби перемогу одержали новоселівці. Гравці обох команд отримали грамоти та солодкі подарунки.
Свято вдалося на славу – дуже сподобалося і дітям, і дорослим. Воно подарували багато позитивних вражень та емоцій, а наші діти вкотре довели, що козаки, дійсно, були сильні, мужні та хоробрі. Ми впевнилися в тому, що наші учні стануть справжніми захисниками нашої Батьківщини. Вони є гідними нащадками своїх пращурів.

                             Колісниченко Н.О, заступник директора з виховної роботи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут