До Дня захисника України учні готують бійцям АТО подарунки

0
94

У загальноосвітніх закладах регіону, а також дитячих садках триває благодійна акція, приурочена  до Дня захисника України. Школярі, діти та їх батьки збирають для воїнів АТО ліки, теплі речі та малюнки.

Сайт Запорізької ОДА повідомляє, що до акції долучилися майже 600 шкіл Запорізької області, а також дитячі садки та інші навчальні заклади. Учні збирають на передову протизастудні ліки, теплі шкарпетки, українські прапори, солодощі, роблять обереги, малюнки, пишуть листи солдатам. У середньому одна школа передає  три-п’ять     посилок.

За словами волонтера, координатора акції Олени Ярошенко, дуже важливо донести частку домашнього тепла, затишку та любові до українських захисників, які попри негоду, втому та бажання потрапити додому, мужньо стоять на передніх рубежах у зоні проведення антитерористичної операції. За її словами, бійці досить трепетно сприймають кожен лист, малюнок чи оберіг, зроблений дитячими  руками. А теплі шкарпетки та ліки стануть у нагоді при холодах.

У закладах освіти також проводяться тематичні виховні години, присвячені Дню захисника України, художні виставки,  уроки тощо.

Подібні акції у Запорізькій області проводяться кілька разів на рік напередодні свят: до Дня Святого Миколая, Різдвяних свят та Великодня. Акція до Дня захисника України триватиме до 14 жовтня, після чого волонтери сформують посилки та повезуть їх бійцям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут