До Червоного Хреста завітали гості з області

15
52

Сьогодні зал зсідань районної ради зібрав людей, котрим небайдужа доля переселенців, малозабезпечених громадян та молоді. Цього дня тут відбувалась зустріч із виконуючою обов’язки голови Запорізької обласної організації ТОВ Червоного Хреста в Україні Оксаною Леонідівною Бекетовою. Перед тим, як перед присутніми виступила гостя, взяла слово Наталія Євгенівна Плетінь, голова Пологівської районної організації Товариства Червоного Хреста України. Вона звітувала про роботу, яка щоденно проводиться, про акції, які були проведені та ініційовані в районі завдяки Червоному Хресту та плани на майбутнє. За словами Наталії Євгенівни, сьогодні Пологівська районна організація Товариства Червоного Хреста налічує 50 волонтерів, 10 з яких – вимушені переселенці. Звітувала й про те, що цього року вдалося зібрати 54-х школярів-переселенців до школи. Їм надали шкільні портфелі з усім необхідним приладдям.

Оксана Леонідівна акцентувала увагу на переселенцях та допомозі їм. Нагадала й те, що зараз обласна організація ТЧХ за фінансової підтримки посольства Франції в України та асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» (ССI FU) та французького Червоного Хреста в рамках реагування на нагальні потреби вимушених переселенців проводить видачу гуманітарної допомоги у формі продуктових ваучерів мережі гіпермакетів «Ашан» номіналом в 500 гривень. Право на отримання гуманітарної допомоги мають вимушені переселенці пільгових категорій: люди з інвалідністю 1 та 2 групи, одинокі матері з дітьми до 18 років, багатодітні сім’ї, жінки у декретній відпустці по догляду за дитиною, вагітні жінки, студенти денної форми навчання та люди, старші 65 років.

Окрім цього, Оксана Леонідівна та Наталія Євгенівна неодноразово акцентували увагу на тому, щоб внутрішньо перемішені особи не соромилися, а зверталися до офісів Червоного Хреста за допомогою та більш детальною інформацією.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

15 КОМЕНТАРІ

 1. Королёв идёт на идёт на зав.района по образовани.Люди куда мы идём и с кем

  это те же грабли что и с мэром .Смешно и хочется плакать.

 2. Виктор Леонидович, огромное Вам спасибо, за все что Вы сделали для нас и нашего города за время Вашего руководства. За газ, благодаря Вам, у нас дома тепло, спасибо за теплые детские садики, за шикарную аллею в центре города, за площадки и фонтаны (это же Ваши проекты) и за многое-многое другое. Очень жаль, что многие наши люди не могут различить белое от черного.

 3. Спасибо В..Л..за то что не давали разрешение на отключение от центрального отопления и подключение индивидуального (свою ошибку он потом признал) и благодаря ЖИТЕЛЯМ города которые проигнорировали запрет и сломали его мы живём в тёплых квартирах,а дети благодаря своему отоплению в тёплых садиках и школах.Спасибо В.Л.что по “просьбе “Короны вы нашли место Фонтана для Короны,а не для людей (как в других городах в местах отдыха,парках и …)Спасибо В..Л..что за 2 срока в мерах поставили аж одну детскую площадку, за месяц до выборов(отставки) возле разваливающегося туалета Дома культуры (а на Центральной площадке города возле МРЭО стоял металолом) Спасибо!
  Ваше место на сцене ,удачной Вам сольной карьеры

 4. Анониму. Судя по тому, как вы излагаете комментарий, вам действительно нужно плакать.

   • Хаттабу…???А с какой целью интересуетесь?Можливо що не цікаво?Мені здається…що аби про що…Якщо насправді …можу відповісти…

     • ХатТабу…а театр начинается с вешалки…

    • Відкриття зробили… і так зрозуміло що з театрів не вилазите! В “Юності” сезонна завсідателька? 😉

     • Хатабу…То не я …то лауреати премии Нобеля…а вот кто сказал…напомните…что люди в жизни актеры…?Вы видимо один их таких…

 5. Хаттабу. Я не знаю “рузкої” мови, тому писала російською. Якщо Ви її не розумієте, то бажаю Вам вивчити. Володію як російською, так і українською мовами, тому це не є проблема.

 6. Шановні відвідувачі сайту, поглянте яку назву має стаття! До чого ви оцей весь маразм пишите? Я тепер здогадуюсь, хто міг свого часу голосувати за Януковича, саме такі писаки.Д….и із палати №6. Мене лякає думка, що в Пологах палата переповнена.

  • Напевное згодом здогадаєтесь хто голосував за наступника Януковича! Але то не по темі. Сергію, краще скажіть – хіба Віктор Леонідович не зміг би керувати Пологівською районною організацією ТОВ Червоного Хреста в Україні, не потяг би?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут