Діти в пологівських школах мерзнуть

3
42

До редакції «Пологівських вістей» звернулися зі скаргою батьки, чиї діти навчаються в гімназії «Основа».

«Незважаючи на середину жовтня, у корпусі для молодших учнів батареї холодні. Хотіли б дізнатися, з якої причини зволікається початок опалювального сезону, а, головне, коли у класах стане тепло?”, – цікавляться батьки.

Як повідомив директор гімназії «Основа» О.Г.ГУГЛЯ, на цьому тижні має потепліти в обох корпусах навчального закладу (корпус, в якому вчаться старші учні, теж не опалюється – ред.).

Якщо до вказаного часу подачу тепла не вдасться вирішити, будемо ставити питання про достроковий початок канікул, – сказав керівник.

З цього ж питання наш кореспондент мав також розмову з виконуючою обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Н.М.КОРНІЄНКО:

– На ранок 17 жовтня в районі не опалювалась жодна школа. Всі в очікуванні наказу голови райдержадміністрації про початок опалювального сезону в навчальних закладах. Як тільки його буде підписано, в школах стане тепло. – Таку відповідь дала Наталія Михайлівна.

3 КОМЕНТАРІ

    • Опалювальний сезон стартував у місті, а школи не знаходяться у підпорядкуванні Пологівської міської ради.

  1. не підпорядковуються якщо доводиться відповідати. а коли піаритися перед виборами так мер вирішує все……напевно мерії підпорядковуються лише фонтани

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут