Лідія Іванівна СЛАБИШЕВА

завідуюча відділом листів.
18 Жовтня 2017 Район 420  3 

Діти в пологівських школах мерзнуть


До редакції «Пологівських вістей» звернулися зі скаргою батьки, чиї діти навчаються в гімназії «Основа».

«Незважаючи на середину жовтня, у корпусі для молодших учнів батареї холодні. Хотіли б дізнатися, з якої причини зволікається початок опалювального сезону, а, головне, коли у класах стане тепло?”, – цікавляться батьки.

Як повідомив директор гімназії «Основа» О.Г.ГУГЛЯ, на цьому тижні має потепліти в обох корпусах навчального закладу (корпус, в якому вчаться старші учні, теж не опалюється – ред.).

Якщо до вказаного часу подачу тепла не вдасться вирішити, будемо ставити питання про достроковий початок канікул, – сказав керівник.

З цього ж питання наш кореспондент мав також розмову з виконуючою обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Н.М.КОРНІЄНКО:

– На ранок 17 жовтня в районі не опалювалась жодна школа. Всі в очікуванні наказу голови райдержадміністрації про початок опалювального сезону в навчальних закладах. Як тільки його буде підписано, в школах стане тепло. – Таку відповідь дала Наталія Михайлівна.


 1. Анонім сказав:

  http://www.rayonka.com/news/view/name/opaluvalniy+sezopn/ – здесь написали что отопительный сезон стартовал еще 03.10.2017

  • Олена сказав:

   Опалювальний сезон стартував у місті, а школи не знаходяться у підпорядкуванні Пологівської міської ради.

 2. zp сказав:

  не підпорядковуються якщо доводиться відповідати. а коли піаритися перед виборами так мер вирішує все……напевно мерії підпорядковуються лише фонтани

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.