10 Жовтня 2017 Район 315  1 

90 років – не межа


7 жовтня відзначив свій поважний 90-річний ювілей ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій, ветеран праці,  житель села Багате – Григорій  Юхимович Голуб.

Жвавий, з добрими очима, ветеран  війни зустрічав гостей, які завітали  до його оселі, щоб щиро привітати його з Днем народження.

Життєвий шлях  Григорія Юхимовича довжиною в 90 років був не з легких.  Дитинство пролетіло птахом як один день. А молодість – обпалена війною.   Після закінчення війни активно розбудовував рідне село. Все життя – у праці.

У цей важливий для ювіляра день завітали до нього  інженерненський сільський голова Наталія Кошель та депутат районної ради Ірина Лісова.

Вітаючи з днем народженням  подякували шанованому ветерану за виявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час та побажали міцного здоров’я, сили, бадьорості, злагоди в оселі.

Дякуючи за увагу та вітання,  ветеран побажав гостям усіляких гараздів, мирного неба над Батьківщиною. А вони, в свою чергу, зичили   відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й своє 100-річчя.

Вл.інф.

 


  1. статист сказав:

    Гарні дівчата!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.