8-річного хлопця на залізниці зачепила дрезина

0
24

Похід на станцію ледве не закінчився трагедією. 8-річного  пологівця зачепила дрезина, і лише дивом він уникнув серйозних травм. 
Подія ця сталася 4 жовтня, о післяобідній порі, повідомляє Регіональна філія “Придніпровська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”. Дмитрик разом зі старшим братом та його товаришами повертався із тренувань. Діти вирішили йти додому не звичною дорогою – вулицею, а через станцію.
На пішохідному переході гурт зупинився, очікуючи, доки проїде залізнична дрезина. Старші хлопці за розмовами вчасно не помітили, як Дмитрик помчав назустріч небаченому раніше дизель-візку, а коли стали гукати  малого, що біг упритул до колії, було запізно.
Дмитрика зачепило дрезиною по дотичній (чи-то за одяг, чи за рюкзак за плечима) і відкинуло вбік. Удар був несильний – бігунові навіть здалося, ніби його збило з ніг повітряною хвилею, утвореною рухом дрезини. Падаючи на землю, хлопчик забив обличчя.
На місце події викликали «швидку», яка забрала дитину до міської лікарні. Після ретельного огляду медики передали Дмитрика мамі, яка чимдуж примчала до лікарні. Хлопчина живий і неушкоджений.

На жаль, подібний щасливий фінал на Придніпровській залізниці мали не усі інциденти з дітьми: з початку 2017 року на магістралі травмувалися 65 осіб (38 зі смертельними наслідками), у тому числі 7 неповнолітніх (3 з них смертельно).
Придніпровські залізничники наголошують на тому, що залізниця – це не місце для дитячих розваг, це об’єкт підвищеної небезпеки, тож перебування малолітніх дітей без дорослих тут заборонене.
Шановні батьки! Звертайте увагу, де проводять вільний час ваші діти, якими шляхами ходять, які розваги собі обирають. Пояснюйте дітворі, як слід поводитися у рухомому складі чи на залізничних об’єктах, самі будьте їм прикладом. Лише неухильне дотримання правил безпечної поведінки вбереже від нещасть і трагедій на коліях та поза ними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут