Звітував творчий колектив клубу села ім. Івана Франка

0
58

29.08.2017, в рамках святкування  26-ї річниці незалежності України,   творчий колектив  клубу села ім. Івана Франка  під керівництвом завідуючої Вікторії   Руденко   дав звітний концерт «Як у нас на Україні!».

Комісія у складі начальника відділу культури і туризму Марини Діденко та  директора Пологівського районного організаційно-методичного центру Світлани Колісник переглянули 24 концертні номери художньої самодіяльності в вокальному, театральному, хореографічному  жанрах, а також виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва.

У фоє клубу була представлена виставка робіт учасників гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Оберіг» (керівник Вікторія Руденко), вироби Гергель Альони Станіславівна (паперопластика – троянди), Гужви Андрія (модульне орігамі, бісероплетіння), Плетінь Вікторії ( бісероплетіння), Руденко Вікторії (прикраси зі стрічок та бісеру) та Лисенко Ірини (кераміка).

В залі панувала атмосфера свята і творчості. Глядачі привітно зустрічали кожного виконавця: танцювальний колектив «Фантазія» (керівник Ярослава Козакевич), акторів театрального гуртка  та  декламатора Анастасію Вязовцеву (керівник Вікторія Руденко), учасників вокальної студії  – Кравченко Світлану, Плетінь Вікторію, Івана Кицака, дитячий вокальний колектив «Веселка» а також   солістку Анастасію Руденко  (керівник Вікторія Руденко).

В якості гостей свята виступили: Володимир Павловський, який читав дотепні гуморески Павла Глазового, а також Вероніка Андренко, Дмитро Письменний та Вікторія Кривицька з вокальними номерами. Свою майстерність в брейк – дансі  продемонстрував Руслан Фидря. Ведучим цього заходу був Микола Кузін.

Наприкінці звітного заходу зі словами вітань і подякою за гарну роботу учасникам концерту і виставки виступила начальник відділу культури  і туризму Марина Діденко. За активну участь у  розвитку культури території аматорам сцени та народним умільцям було вручено  подяки  Пологівської сільської  ради.
Члени комісії провели  консультативно-методичну роботу з працівниками клубного закладу.

З повагою, директор  КУ «Пологівський  районний  організаційно-методичний  центр установ культури»  Світлана Колісник.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут